Vodafone

Vodafone’dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone aboneleri için yepyeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Hediye Çarkı üzerinden 6 ay boyunca bedava internet kazanma şansı verilecek. Bu yazımızda Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone aboneleri için yeni internet kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Var olan abonelerine internet hediyeleri sunan Vodafone, yeni gelen aboneleri için hazırladığı internet hediyeleri ile de adından söz ettirmeyi başarıyor.

VODAFONE’ DAN 6 AY BOYUNCA BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası, yeni hat alan ya da numara taşıma ile Vodafone abonesi olan tüm yeni kullanıcılara özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında yeni abonelere 6 ay boyunca bedava internet hakkı verilmektedir.

Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle yeni Vodafone abonesi olması gerekir. Abone olmasının ardından Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden bedava internet kazanılabilir.

VODAFONE’ DAN 6 AY BOYUNCA BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen yeni Vodafone abonelerinin Vodafone Yanımda Uygulaması’ na girmesi gerekir. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden her hafta hediye dağıtan Hediye Çarkını çeviren aboneler bedava internet kazanırlar.

Vodafone hediye çarkı, abonelere birçok farklı özellikle hediye sunmaktadır. Ancak Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone abonesi olan tüm yeni abonelere Hediye Çarkı üzerinden 6 ay boyunca GB çıkma garantisi verilmektedir.


VODAFONE’ DAN 6 AY BOYUNCA BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NEDİR?

Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası, tüm yeni Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin numara taşıma ya da yeni hat alma yöntemi ile Vodafone ‘ a gelmiş olması gerekmektedir.
  • Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyasından faydalanan aboneler Vodafone Hediye Çarkı üzerinden GB çıkma garantisi 6 ay boyunca verilmektedir.
  • Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Uyumlu ya da Red tarifelerinde olan abonelere aylık en az 5 GB internet, Uyumlu ve Red tarifelerine gelen gençlere ise aylık en az 10 GB internet hediye edilecektir.
  • Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyasından hediye GB garantisini kazanmak için ayda en az 4 kere hediye çarkının çevrilmesi gerekir.
  • Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan internet hediyeleri sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası kapsamında kazanılan internet hediyesinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone’ dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu