Vodafone

Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye!

Vodafone’ un markalar ile birlikte hazırladıkları kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Vodafone bu seferki kampanyaya internet alışverişi dendiğinde ilk akla gelen site olan Trendyol’ u dahil etti. Bu yazımızda Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye! Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, markalar ile birlikte belirli aralıklarla kampanyalar hazırlayarak abonelerine sürprizler yapmaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası Trendyol üzerinden oldu. Vodafone ve Trendyol arasında hazırlanan kampanya kapsamında Trendyol üzerinden alışveriş yapan Vodafone aboneleri, bedava internet kazanabilecek.

VODAFONE TRENDYOL ALIŞVERİŞİNİZDE HAFTALIK 15 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında promosyon kodu ile Trendyol üzerinden alışveriş yapan tüm Vodafone aboneleri bedava internet kazanama hakkına sahip olacaklar.

Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası sayesinde Vodafone aboneleri hem bedava internet kazanmak hem de hemen her türlü ürünü bir arada bulabilecekleri Trendyol sitesi üzerinden indirimli alışveriş yapma şansına sahip olurlar.

VODAFONE TRENDYOL ALIŞVERİŞİNİZDE HAFTALIK 15 GB HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyasına katılmak isteyen Vodafone aboneleri, öncelikle Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirmelidir. Vodafone Yanımda Uygulamasını cep telefonuna indiren Vodafone aboneleri, uygulamada yer alan kampanyalar bölümünden “Fırsatı kullan” butonuna basmalıdır.

Fırsatı kullan butonuna bastıktan sonra Vodafone kullanıcılarına bir şifre verilmektedir. Verilen şifre, link üzerinden Trendyol sitesine girerek yapılan alışverişlerde kullanılacaktır. Trendyol sitesinden alışveriş yapan Vodafone abonesi, ödeme sayfasında geldiğinde “Promosyon kodu” yazan kısma uygulamadan aldığı şifreyi girerek 15 GB internet kazanacaktır.

Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası linki için TIKLAYIN

VODAFONE TRENDYOL ALIŞVERİŞİNİZDE HAFTALIK 15 GB HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası kapsamında Vodafone Yanımda Uygulamasını indiren ve fırsat kodu ile Trendyol üzerinden alışveriş yapan tüm aboneler internet hediyesi kazanacaktır.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyasına katılan abonelerin aldıkları fırsat kodunu mutlaka link üzerinden Trendyol sitesine girerek kullanması gerekmektedir.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası kapsamında 15 GB internet hediyesi kazanmak için en az 50 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekmektedir.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyasından yararlanan abonelerin kazandıkları 15 GB internet 24 saat içerisinde hatlarına tanımlanacaktır.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyasından kazanılan 15 GB internet, 1 hafta boyunca geçerlidir.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası kapsamında alınacak fırsat kodu sadece bir kere kullanılabilir.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası stoklar ile sınırlandırılmıştır.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyasından aboneler 30 günde sadece bir defa yararlanabilirler.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyasından kazanılan 15 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyasından kazanılan 15 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone ve Trendyol, Vodafone Trendyol Alışverişinizde Haftalık 15 GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu