Vodafone

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone, birbirinden güze tarifelerini faturalı hat aboneleri için hem aylık hem de taahhütlü olarak sunmaya devam ediyor. Taahhütlü tarife kullanan Vodafone aboneleri, kullanım süreleri dolmadan önce yeni bir tarifeye geçme şansına sahip olmuyor. Bu yazımızda Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap vereceğiz.

Vodafone, faturalı hat aboneleri için tüm tarifelerin taahhütlü olarak kullanılmasına şans veriyor. Taahhütlü tarifelerde yararlanan Vodafone aboneleri, 12 aylık ya da 24 aylık taahhüt karşılığında tarifeleri çok daha düşük ücretlerle satın alabiliyorlar.

VODAFONE TAAHHÜT SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Sorusuna farklı şekillerde cevap vermek mümkündür. Vodafone aboneleri, taahhütlü olarak kullandıkları tarifelerin ne zaman sona ereceğini öğrenmek için farklı yöntemler ile sorgulama yapabilirler.

Vodafone taahhüt sorgulama yöntemleri şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden taahhüt sorgulama
  • Vodafone internet sitesi üzerinden taahhüt sorgulama
  • Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden taahhüt sorgulama
  • Vodafone tuşlama üzerinden taahhüt sorgulama

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN TAAHHÜT SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden taahhüt sorgulama işlemi için Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 0542 542 00 00 ya da 542 numaralarından birisini aramak gerekir. Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden temsilciye bağlandıktan sonra taahhüt sorgulama talebi iletilebilir. Müşteri temsilcisi, abonenin taahhüt süresi hakkında detaylı bilgi verecektir.

VODAFONE İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN TAAHHÜT SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Vodafone internet sitesi üzerinden taahhüt sorgulama işlemi için öncelikle Vodafone resmi internet sitesine girmek gerekir. İnternet sitesine cep telefonu numarası ve şifre ile girişin ardından “Tarifelerim” bölümünden taahhüt ile ilgili her türlü detaylı bilgiye ulaşmak mümkün olacaktır.

VODAFONE YANIMDA UYGULAMASI ÜZERİNDEN TAAHHÜT SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden taahhüt sorgulama işlemi için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak gerekir. Vodafone Yanımda uygulamasına giren aboneler, “Tarifelerim” bölümüne giriş yaptıktan sonra taahhütlerinin ne durumda olduğunu ayrıntılı şekilde görüntüleyebilirler.

VODAFONE TUŞLAMA ÜZERİNDEN TAAHHÜT SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Vodafone tuşlama üzerinden taahhüt sorgulama işlemi için cep telefonunun arama bölümünden tuşlama ile sorgulama yapmak gerekir. Vodafone aboneleri, cep telefonlarının arama bölümüne girdikten sonra *7000# tuşlamasını yaparak taahhüdün başlama süresi, bitiş süresi ve kaç ayının kaldığı gibi bilgiler detaylı şekilde görülebilecektir.

VODAFONE TAAHHÜDÜ KAÇ AYLIK YAPMAKTADIR?

Vodafone taahhüdü kaç aylık yapmaktadır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone aboneleri, taahhütlü olarak seçtikleri paketleri 12 aylık ya da 24 aylık olacak şekilde gerçekleştirebilirler. Taahhüt süresi tamamen abonelerin seçecekleri tarifelere göre değişmektedir. Tarife ne kadar süre belirlemiş ise abonenin taahhüdü o kadar süre devam eder.

Taahhüt süresi boyunca süre dolmadan önce tarifeyi değiştirmek isteyen, numara ya da hat taşıma işlemi yapan aboneler, taahhüdü bozdukları için ceza ödemek zorunda kalırlar. Taahhüt cezası, kalan süreye göre değişiklik göstermektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu