Vodafone

Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası!

Vodafone abonelerine bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone bu seferki internet hediyesini Vodafone Süpermarket Yanımda uygulaması üzerinden sunuyor. Bu yazımızda Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, hemen her konuda olduğu gibi süpermarket alışverişi konusunda da abonelerine hem destek sağlıyor hem de bedava internet hediye ediyor. Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone Süpermarket üzerinden alışveriş yapan tüm aboneler bedava GB kazanıyor.

VODAFONE SÜPERMARKET YANIMDA İLE 10 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Süpermarket Yanımda uygulaması üzerinden yapılan alışveriş karşılığında internet hediyesi kazanılmaktadır.

Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında alışveriş yapan Vodafone abonelerine ilk alışverişleri karşılığında bir hafta kullanabilecekleri 10 GB internet hediyesi ve 20 TL indirim hakkı verilmektedir. Hediye ve indirim hakkından yararlanmak için abonelerin tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

VODAFONE SÜPERMARKET YANIMDA İLE 10 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulama içerisinde yer alan Vodafone Yanımda – Fırsatlar menüsünde yer alan Vodafone Süpermarket Yanımda alanına tıklayarak market sayfasına geçiş yapılacaktır.

Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında süpermarket alışverişini Vodafone üzerinden yapan aboneler, hem ilk alışverişlerinde 20 TL indirim hem de bir hafta kullanabilecekleri 10 GB internet hediyesi kazanacaklardır.

Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında alışverişini Vodafone Pay Kart ile yapan abonelere 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 30 TL indirim uygulanacaktır. Vodafone Süpermarket üzerinden yapılacak sonraki alışverişlerde ise haftalık 2 GB internet hediye edilecektir.

VODAFONE SÜPERMARKET YANIMDA İLE 10 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak için uygulama üzerinden en az 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekmektedir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyasından alışveriş yapan abonelere 10 GB internetin yanı sıra 20 TL indirim uygulanacaktır.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında bedava internet hakkı şu anda sadece İstanbul, Ankara, İzmit ve Bodrum üzerinden sunulmaktadır.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone Süpermarket üzerinden alışveriş yapan aboneler ödeme sayfasında adres bilgilerini doldurduktan sonra ödeme işlemini tamamlamalıdır.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 10 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyasından alınan internet kullanım süresi dolduğunda abone var olan internet paketi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında sonraki tüm alışverişlerde haftalık 2 GB internet hediye edilecektir.
 • Vodafone, Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu