Vodafone

Vodafone Red’e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye!

Vodafone Red aboneleri için hazırlanan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Birçok ayrıcalığı bir arada bulan Vodafone Red aboneliğine geçiş yapacak olan tüm yeni aboneler, Red tarifesine geçmeleri karşılığında 12 ay boyunca ücretsiz BluTV aboneliği kazanacak. Bu yazımızda Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, aboneleri için farklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası Vodafone Red tarifesine geçecek olan abonelerine yönelik hazırlandı. Kampanya kapsamında Vodafone Red aboneliğine geçen tüm abonelere 12 ay boyunca BluTV üyeliği hediye edilecek.

VODAFONE RED’ E GELENLERE BLUTV ÜYELİĞİ 12 AY HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası, tüm Vodafone Red’ e geçen abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Red abonesi olan tüm kullanıcılar, bu geçişleri karşılığında 12 ay boyunca ücretsiz BluTV üyeliği kazanma şansına sahip olurlar.

Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası kapsamında belirlenmiş olan Vodafone Red tarifelerine geçiş yapan tüm aboneler, Türkiye’ nin İnternet televizyonu olarak bilinen BluTV üyeliğini 12 ay boyunca ücretsiz kullanabilecekler.

VODAFONE RED’ E GELENLERE BLUTV ÜYELİĞİ 12 AY HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Red 25, Vodafone Red 30 ya da Vodafone Red 40 tarifelerinden birisine geçiş yapması gerekmektedir.

Belirlenen Vodafone Red tarifesine geçiş yapan abonelere paketin tanımlanmasının ardından Vodafone tarafından tek kullanımlık bir kupon verilmektedir. Bu kupon ile BluTV ‘ye giriş yapan aboneler 12 ay boyunca ücretsiz aboneliklerini başlatabilirler. Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyasından verilen BluTV üyelik hediyesi ile 12 ay boyunca 4 ekrandan izleme yapmak mümkün olacaktır.


VODAFONE RED’ E GELENLERE BLUTV ÜYELİĞİ 12 AY HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası, tüm yeni Vodafone Red abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası kapsamında bedava BluTV aboneliği kazanmak isteyen abonelerin belirlenen Vodafone Red tarifelerinden birisine geçiş yapması gerekmektedir.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası kapsamında belirlenmiş Vodafone Red tarifelerinden birisine geçen abonelerin aktivasyonu sonrasında kendilerine verilen kod ile BluTV aboneliklerini başlatmaları mümkün olacaktır.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası kapsamında abonelere verilen kod, bir ay içerisinde kullanılarak abonelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası kapsamında verilen kodu blutv.com internet sitesi üzerinden ya da BluTV mobil uygulaması üzerinden kullanmak mümkündür.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası kapsamında ücretsiz verilen BluTV aboneliğinin kullanım süresi dolduğu anda abonelik otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası kapsamında 12 ay süre boyunca abonelerin başka bir tarifeye geçiş yapması mümkün değildir. Aboneler, sadece Vodafone Red 25, Vodafone Red 30 ve Vodafone Red 40 tarifeleri arasında geçiş yapma hakkına sahip olurlar.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası ilk 10 bin abone için geçerlidir.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası kapsamında kazanılan haklar, abonenin hattının kapanması, numara taşıma, faturasız hatta geçiş ya da hat iptali gibi durumlarda otomatik olarak sonlandırılacaktır.
 • Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyasından kazanılan BluTV üyelik hediyesinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone Red’ e Gelenlere BluTV Üyeliği 12 Ay Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu