Vodafone

Vodafone Red’e Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye!

Vodafone, futbol tutkunu abonelerinin yüzünü güldürecek bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone Red tarifelerine geçen abonelere beIn Connect Süper Lig Taraftar paketi bir ay boyunca hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye! Kampanyasının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, abonelerinin her türlü kullanımlarına yönelik hediyeler vermeye devam ediyor. Operatörün bu seferki hediye kampanyası, futbol tutkunu aboneleri için hazırlandı. Süper ligi yakından takip eden Vodafone aboneleri, Vodafone Red tarifesine geçmeleri karşılığında bir ay ücretsiz paket kazanacaklar.

VODAFONE RED’ E GELENE BEIN CONNECT SÜPER LİG TARAFTAR PAKETİ HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası, tüm Vodafone Red abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenmiş olan Vodafone Red tarifelerine geçiş yapan faturalı Vodafone abonelerine beIn Connect Süper Lig Taraftar paketi hediye edilecektir.

Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası kapsamında kampanyadan yararlanan abonelere tuttukları takımın 2020 – 2021 futbol sezonu sonuna kadar olan tüm maçları ücretsiz izleme hakkı sunulmaktadır.

VODAFONE RED’ E GELENE BEIN CONNECT SÜPER LİG TARAFTAR PAKETİ HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle faturalı hat kullanması ve belirlenen Vodafone Red tarifesine geçiş yapması gerekmektedir.

Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası için belirlenen tarifeler şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Red 30 Paketi
 • Vodafone Red 35 Paketi
 • Vodafone Red 25 GB Paketi
 • Vodafone Red 30 GB Paketi
 • Vodafone Red 40 GB Paketi

Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası kapsamında belirlenen tarifelere geçen abonelere, beIN Connect paketini ücretsiz kullanmaları için bir seferlik kod verilmektedir. Bu kod ile https://www.beinconnect.com.tr/kupon-kodu adresine giren Vodafone aboneleri, bir ay ücretsiz olarak taraftar paketini kullanma hakkına sahip olurlar.

VODAFONE RED’ E GELENE BEIN CONNECT SÜPER LİG TARAFTAR PAKETİ HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası, tüm faturalı Vodafone Red abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyasından faydalanmak için belirlenmiş olan Vodafone Red tarifelerine geçiş yapmak gerekmektedir.
 • Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyasından faydalanan abonelere beIn Connect Süper Lig Taraftar Paketi 1 ay boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyasına katılan Vodafone aboneleri, tuttukları takımın sezon sonuna kadar olan tüm maçlarını ücretsiz izleme hakkına sahip olurlar.
 • Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası kapsamında Vodafone Red tarifelerine geçen abonelere kampanya kodu verilecektir. Bu kod olmadan bir aylık bedava kullanım hakkı elde edilemez.
 • Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası, aktivasyon işleminin tamamlanmasıyla birlikte otomatik olarak kullanıma açılmaktadır.
 • Vodafone, Vodafone Red’ E Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu