Vodafone

Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kazanma Fırsatı!

Vodafone, abonelerine internet hediye ettiği kampanyalarına bir yenisini ekledi. Bu seferki kampanya Vodafone Pay kullanıcıları için hazırlandı. Kampanya kapsamında Vodafone Pay kullanıcılarına 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kazanma Fırsatı! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, aboneleri için yeni bir internet hediye kampanyası hazırladı. Operatör bu sefer Vodafone Pay kart üzerinden abonelerine internet hediye edecek. Kampanya kapsamında Vodafone Pay kullanıcıları yapacakları alışveriş karşılığında 2 GB internet hediyesi kazanacaklar.

VODAFONE PAY İLE 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone Pay kart kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 12 yaş üstü tüm Vodafone aboneleri sahip olacakları Vodafone Pay kart üzerinden alışveriş yaparak internet hediyesi kazanma şansına sahip olacaklar.

Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone Pay üzerinden online alışveriş yapan tüm abonelere 2 GB internet hediye edilecektir. Bu kampanya için öncelikle abonelerin cep telefonlarına Vodafone Pay uygulamasını indirmeleri gerekir.

VODAFONE PAY İLE 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle cep telefonlarına Vodafone Pay uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından abonelerin T.C. kimlik numarası, ad, soyadı ve telefon numarası ile bir sanal kart oluşturması gerekir.

Oluşturulan sanal kart üzerinden para gönderme, para isteme ve para transferi gibi işlemlerin yanı sıra bakiye yükleme de yapılabilir. Vodafone Pay hesabında bulunan para ile Trendyol, Hepsi burada gibi online alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak da mümkün olacaktır. Uygulamayı indirerek Vodafone Pay kullanmaya başlayan tüm abonelere 2 GB internet hediyesi anında otomatik olarak tanımlanmaktadır.


VODAFONE PAY İLE 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone Pay uygulaması kullanıcıları için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında internet hediyesi kazanmak için Vodafone pay uygulamasını indirmek gerekir.
  • Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyasına katılan Vodafone aboneleri, Vodafone Pay üzerinden para gönderme, isteme, TL yükleme ve alışveriş yapma şansına sahip olacaktır.
  • Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında uygulamayı kullanan abonelere yüklenecek olan 2 GB internet bir ay boyunca kullanılabilir.
  • Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone Pay uygulamasını indiren abonelere otomatik olarak 2 GB kullanım hakkı tanımlanacaktır.
  • Vodafone, Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu