Vodafone

Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone, internet üzerinden bilet alan ve bilet alımında obilet.com sitesini kullanan aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında obilet.com üzerinden bilet alışverişi yapan tüm Vodafone abonelerine 5 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone ve internet siteleri arasında hazırlanan internet hediye kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Vodafone bu seferki internet hediye kampanyasını yolcu bileti almak için en çok tercih edilen sitelerden birisi olan obilet.com ile yaptı.

VODAFONE OBİLET.COM 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm obilet.com müşterisi olan Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında obilet.com üzerinden bilet alımı yapan tüm Vodafone abonelerine 5 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasına katılarak 5 GB internet kazanmak isteyen abonelerin, seyahat için ihtiyaçları olan bileti obilet.com üzerinden alması gerekmektedir. Bilet alımı sonrası seyahatin gerçekleşmesinden sonraki 10 gün içerisinde kazanılan 5 GB internet abonenin hattına tanımlanacaktır.

VODAFONE OBİLET.COM 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekir. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanyalar kısmında bulunan obilet.com linkine tıklamak gerekir.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden linke tıklayarak obilet.com sitesine giden ve bilet alışverişi yapan Vodafone abonelerine 5 GB internet hediye edilecektir. Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internet, bir hafta boyunca kullanılabilecektir.


VODAFONE OBİLET.COM 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında obilet.com üzerinden yapılacak bilet alışverişleri karşılığında 5 GB internet kazanmak mümkün olacaktır.
  • Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından internet hediyesi alabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmak gerekir.
  • Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan kampanyalar kısmından Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasına dahil olabilir ve linke tıklayarak obilet.com sitesine geçiş yaptıktan sonra bilet alışverişi yapmak zorundadır.
  • Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında kazanılacak olan 5 GB internet, alınan bilet ile yapılacak seyahatin ardından 10 gün içerisinde abonenin hattına tanımlanacaktır.
  • Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internet hatta tanımlandığında aboneye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından sadece aktif Vodafone hatta sahip aboneler yararlanabilmektedir.
  • Vodafone ve obilet.com, Vodafone obilet.com 5 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu