Vodafone

Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor!

Vodafone mobil ödeme yöntemi ile verdiği hediyelere bir yenisini daha ekledi. Operatör, mobil ödeme yöntemini kullanan abonelerine çekiliş ile Play Station kazanma şansı verecek. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, mobil ödeme yöntemini daha fazla abonesinin kullanmasını sağlamak için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapan tüm abonelere Play Station kazanmak için çekilişe katılma hakkı verilecek.

VODAFONE MOBİL ÖDEME PLAY STATİON KAZANDIRIYOR KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapan tüm abonelere Sony Play Station kazanması için çekiliş hakkı verilecek.

Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyasına katılmak için abonelerin Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapması gerekmektedir. Alışveriş için Google Play Store, App Store ve Spotify gibi anlaşmalı uygulamalar kullanılmalıdır.

VODAFONE MOBİL ÖDEME PLAY STATİON KAZANDIRIYOR KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak belirlenen uygulama mağazalarından alışveriş yapması gerekmektedir.

Alışveriş yaptıktan sonra cep telefonuna gelecek olan SMS içerisindeki formu doldurmak, kampanyaya katılmak için yeterli olacaktır. Her form doldurmada abonelere bir kere çekilişe katılma hakkı verilmektedir. Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyasından faydalanmak için en az 5 TL tutarında alışveriş yapmak yeterli olacaktır.


VODAFONE MOBİL ÖDEME PLAY STATİON KAZANDIRIYOR KAMPANYASI DETAYLARI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyasından faydalanmak için abonelerin Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapması gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası kapsamında abonelere Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak yapacakları alışveriş karşılığında çekiliş hakkı verilecektir.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası kapsamında yapılacak her 5 TL tutarındaki alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanmak mümkün olacaktır.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyasına katılmak için SMS ile gönderilen formu doldurmak gerekecektir.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası kapsamında her form bir çekiliş hakkı olarak tanımlanacaktır.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası kapsamında abonelerin uygulama mağazalarından ya da uygulamalar üzerinden yapacakları her 5 TL tutarındaki alışveriş karşılığında otomatik olarak çekiliş hakkı tanımlanacaktır.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası sonunda yapılacak çekiliş ile kazanan 5 şanslı Vodafone abonesine Sony Play Station 5 Dijital sürüm kazanma hakkı verilecektir.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyasına katılan Vodafone abonelerinin sadece bir kere ödül kazanma hakkı bulunmaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyasına sadece bireysel ve kurumsal hat sahipleri katılabilirler.
 • Vodafone, Vodafone Mobil Ödeme Play Station Kazandırıyor kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu