Vodafone

Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye!

Vodafone, mobil ödeme yöntemini kullanan abonelerine internet hediye etmeye devam ediyor. Vodafone tarafından hazırlanan yeni kampanya kapsamında 20 TL ve üzerinde harcamayı Vodafone mobil ödeme yöntemi ile gerçekleştiren abonelere 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye! başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone mobil ödemeye internet hediyesi dağıtmaya devam ediyor. Vodafone tarafından yeni hazırlanan kampanyada faturalı ve faturasız Vodafone abonelerine internet hediye edilecek. Vodafone aboneleri, tel seferde 20 TL ve üzeri alışveriş yapmaları karşılığında internet hediye edilecek.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE 20 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPANLARA 2 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanmak gerekmektedir.

Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak tek seferde 20 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm abonelere 2 GB internet hediye edilmektedir. Verilen 2 GB internet hediyesi sadece bir hafta boyunca geçerlidir.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE 20 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPANLARA 2 GB İNTERNET HEDİYESİ NASIL ALINIR?

Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediyesini almak için abonelerin öncelikle kampanyaya SMS ile katılması gerekmektedir. SMS ile başvurunun ardından yapılacak mobil ödeme alışverişiyle internet kazanmak mümkün olacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediyesini almak için cep telefonunun mesaj bölümünden KATIL 2GB yazıp 2020’ ye SMS göndermek gerekmektedir. SMS ile başvurunun ardından Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak tek seferde en az 20 TL ve üzerinde harcama yapmak gerekmektedir. Harcama sonrasında abonelerin hatlarına 2 GB internet yüklenecektir.


VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE 20 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPANLARA 2 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak için abonelerin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması ve ardından Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapması gerekir.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak için tek seferde en az 20 TL ve üzeri ödeme yapmak gerekir.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılacak olan 2 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir.
  • 2 GB internetin kullanım süresi dolduktan sonra aboneler var olan tarife internetini kullanmaya devam ederler.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu