Vodafone

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda!

Vodafone, abonelerine farklı hediyeler sunduğu kampanyaların içerisinde sıklıkla yer alıyor. Abonelerinin sadece internet ya da dakika ihtiyaçlarını gidermekle sınırlı kalmayan Vodafone, birçok indirim kampanyası ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor. İndirim kampanyalarından sonuncusu İste Gelsin Süpermarket üzerinden yapıldı. Bu yazımızda Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, birçok marka ile anlaşma yaparak abonelerinin indirimlerden yararlanmasını sağlıyor. Vodafone aboneleri için özellikle pandemi sürecinde çok işlerine yarayacak bir kampanya haberi geldi. Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyası sayesinde Vodafone aboneleri alışverişlerinde indirim hakkına sahip olacak.

VODAFONE İSTE GELSİN İLE SÜPERMARKET YANINIZDA KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin İste Gelsin Süpermarket üzerinden alışveriş yapması gerekmektedir.

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyasına katılan tüm Vodafone abonelerine İste Gelsin Süpermarket online alışverişlerinde 250 TL ve üzeri alışveriş tutarı için anında 25 TL indirim hediye edilmektedir.

VODAFONE İSTE GELSİN İLE SÜPERMARKET YANINIZDA KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle kampanya kodu almaları gerekmektedir. Kampanya kodu almak için Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinde yer alan “Fırsatlar Dünyası” bölümüne girmek ve İste Gelsin Süpermarket kampanya kodunu almak gerekir.

Kampanya kodunu alan Vodafone aboneleri, İste Gelsin Süpermarket internet sitesi üzerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde ödeme sayfasında kampanya kodu için ayrılmış bölüme uygulamadan aldıkları kodu yapıştırarak anında 25 TL indirim hakkı kazanmış olurlar.


VODAFONE İSTE GELSİN İLE SÜPERMARKET YANINIZDA KAMPANYASI HER YERDE GEÇERLİ Mİ?

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyası her yerde geçerli mi? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir. Vodafone ve İste Gelsin Süpermarket arasında yapılan anlaşma kapsamında İstanbul, Ankara ve Kocaeli illerinde yaşayan Vodafone aboneleri, kampanyadan faydalanma hakkına sahip olacaktır.

Kampanyaya katılan tüm Vodafone aboneleri, İste Gelsin Süpermarket sitesi üzerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim hakkını kazanabilirler. 7 binden fazla ürün içerisinden alışveriş yapacak abonelerin 250 TL altı alışverişlerinde indirim haklarını kullanmaları mümkün olmayacaktır.

VODAFONE İSTE GELSİN İLE SÜPERMARKET YANINIZDA KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyası tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin İstanbul, Ankara ve Kocaeli’ de yaşıyor olması gerekmektedir.
  • Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyasından 25 TL indirim almak için yapılabilecek alışveriş tutarı en az 250 TL olarak belirlenmiştir.
  • Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulaması içerisinden kampanya kodu alması gerekir. Kampanya kodu olmayan aboneler, kampanyadan faydalanamazlar.
  • Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyası kapsamında ödeme sayfasında belirtilen alana kodun yazılmasıyla birlikte 25 TL indirim anında hesaba yansıtılacaktır.
  • Vodafone ve İste Gelsin Süpermarket, Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu