Vodafone

Vodafone İspark Kampanyası – İnternet Dayı

Vodafone aboneleri için firmalar ile kampanya hazırlamaya devam ediyor. Vodafone ‘un aboneleri için hazırladığı bu yeni kampanya İspark üzerinden yapıldı. Vodafone aboneleri kampanya kapsamında İspark otoparklarında ücretsiz park hakkı kazanacak. Bu yazımızda Vodafone İspark Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone aboneleri için hazırladığı bu yeni kampanyayı İspark üzerinden hazırladı. Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri, İspark otoparklarında tek seferde günde 2 saat, kapalı otoparklarında ise tek seferde günde 3 saat ücretsiz park hakkı kazanabilecekler.

VODAFONE İSPARK KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone İspark Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine İstanbul genelindeki tüm İspark otoparklarında ücretsiz kullanım hakkı sunulmaktadır.

Vodafone İspark Kampanyasına katılan aboneler, İspark ‘a ait otoparklarda ücretsiz olarak kullanım hakkı kazanacaktır. Kampanya kapsamında yol üzerinde bulunan İspark otoparklarında günlük 2 saat, kapalı otoparklarda ise günlük 3 saat ücretsiz park hakkı verilmektedir.

VODAFONE İSPARK KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone İspark Kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasına giren aboneler uygulama içerisinde yer alan “Fırsatlar Dünyası” sekmesi içerisinde yer alan kampanyayı bulmak ve şifreyi almak zorundadır.

Vodafone İspark Kampanyası kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden şifre alan aboneler, bu şifreyi İspark görevlisine göstererek kampanya kapsamında ücretsiz park hakkı kazanacaklardır.


VODAFONE İSPARK KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone İspark Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone İspark Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone İspark Kampanyası kapsamında Vodafone abonelerinin bedava otopark hakkı kazanması mümkündür.
 • Vodafone İspark Kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, Vodafone Yanımda uygulamasına girmek zorundadır.
 • Vodafone İspark Kampanyası kapsamında kampanyadan faydalanan abonelere açık İspark otoparklarında günde 2 saat, kapalı İspark otoparklarında günde 3 saat ücretsiz kullanım hakkı verilmektedir.
 • Vodafone İspark Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulaması kampanyalarında bulunan İspark kampanyasına girerek kampanya kodu almaları gerekmektedir.
 • Vodafone İspark Kampanyası kapsamında alınan kampanya kodu bir kere kullanılabilmektedir.
 • Vodafone İspark Kampanyası kapsamında ücretsiz olarak otopark hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasından alacakları kodu İspark görevlisine göstermeleri gerekmektedir.
 • Vodafone İspark Kampanyasından verilen ücretsiz otopark kullanım saati tek seferde geçerlidir. Günlük 2 saat ve 3 saat kullanım süresi bir kerelik kullanılabilecektir. Gün içerisinde birden fazla kez hak kullanımı mümkün olmayacaktır.
 • Vodafone İspark Kampanyası yıl sonuna kadar İstanbul genelinde tüm İspark otoparklarında geçerlidir.
 • Vodafone İspark Kampanyası kapsamında İspark görevlisine verilen kod, aracın plakası ile birlikte uygulama üzerinden sorgulanacaktır.
 • Vodafone İspark Kampanyasından ücretsiz otopark hakkı kazanma isteyen abonelerin her sefer için yeni kullanım kodu alması gerekecektir.
 • Vodafone ve İspark, Vodafone İspark Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu