Vodafone

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet

Vodafone, sosyal medyasız duramayan aboneleri için yeni bir internet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında interneti biten Vodafone abonelerine Instagram, Facebook ve Twitter kullanımlarına özel 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerinin internetsiz kalmaması için farklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda sosyal medya kullanana abonelere yönelik ilgi çekici bir kampanya hazırlandı. Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyası sayesinde artık sosyal medya kullanımı sorunsuz şekilde yapılabilecek.

VODAFONE İNTERNETİ BİTENE INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWİTTER’ A ÖZEL 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyası, sosyal medya kullanan tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için sosyal medya internet destek paketinin satın alınması gerekmektedir.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında Vodafone abonelerine Instagram, Facebook ve Twitter kullanımlarında kolaylık sağlamak adına 2 GB ek internet kullanım hakkı sunulmaktadır.

VODAFONE İNTERNETİ BİTENE INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWİTTER’ A ÖZEL 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin tarifelerine ek olarak internet destek paketi satın alması gerekmektedir.

İnternet destek paketi 13 TL karşılığında alınarak abonelerin sosyal medya kullanımlarında internetsiz kalmaması sağlamaktadır. Vodafone aboneleri, 13 TL karşılığında alacakları 2 GB internet hakkının yanı sıra Yemek Sepeti ve Kartal Yuvası sitelerinde %20 indirimli alışveriş yapa hakkına da sahip olurlar.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone aboneleri, 2 GB internet alımlarını Vodafone Yanımda Uygulaması ya da Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

VODAFONE İNTERNETİ BİTENE INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWİTTER’ A ÖZEL 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin internet destek paketini satın almaları gerekmektedir.
  • Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında 13 TL karşılığında sosyal medya hesaplarında geçerli 2 GB internet satın alınabilmektedir.
  • Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyasından verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyasından alınan 2 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook Ve Twitter’ a Özel 2 GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu