Vodafone

Vodafone ile Yenile Kampanyası, Eskisini Getir Yenisini Götür!

Vodafone abonelerinin yeni teknolojik ürünleri satın alabilmesi içi bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında eski ürününü getiren Vodafone abonelerine yenileri uygun fiyat avantajları ile verilecek. Bu yazımızda Vodafone ile Yenile Kampanyası, Eskisini Getir Yenisini Götür! Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone abonelerine cihaz alımlarında kolaylık sağlamak adına yeni bir kampanya hazırlandı. Vodafone ile Yenile Kampanyası kapsamında eski cihazını yenilemek isteyen tüm Vodafone abonelerine birbirinden avantajlı yenileme fırsatları sunulacak.

VODAFONE İLE YENİLE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone ile Yenile Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri alacakları yeni cihazlar için operatörün sundukları cihaz kampanyalarından faydalanma hakkına sahip olacaklar.

Vodafone ile Yenile Kampanyasına katılan aboneler, kampanya kapsamında eski akıllı telefonlarını değiştirerek yeni akıllı cep telefonlarını 1440 TL’ ye varan indirimlerle ve 24 aya varan vadeler ile alma hakkına sahip olacaktır.

VODAFONE İLE YENİLE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone ile Yenile Kampanyasına katılmak için abonelerin sahip oldukları akıllı telefonları en yakın Vodafone Cep Merkezine götürmesi ve değişim kampanyası kapsamında sunulan cep telefonu modellerinden birisini seçmesi gerekmektedir.

Vodafone ile Yenile Kampanyası kapsamında belirlenmiş olan akıllı telefonlardan seçen aboneler hem indirim hem de taksitle yeni bir akıllı telefon sahibi olma hakkını kazanacaklardır. Vodafone ile Yenile Kampanyası kapsamında her ay en çok satan cihazlar kampanyaya dahil edilmektedir.

VODAFONE İLE YENİLE KAMPANYASINDAN ALINABİLECEK AKILLI TELEFONLAR HANGİLERİDİR?

Vodafone ile Yenile Kampanyasından alınabilecek akıllı telefonlar şu şekilde sıralanır;

 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • HTC One M9
 • LG Flex 2
 • Sony Experia Z3
 • iPhone 6

Söz konusu akıllı telefon modellerinden satın almak isteyen Vodafone aboneleri, eski telefonlarını Vodafone Cep Merkezlerine götürerek yeni cihazlarını 1440 TL’ ye varan indirimle 24 ay taksitle alma hakkına sahip olacaklardır.

VODAFONE İLE YENİLE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone ile Yenile Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone ile Yenile Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone ile Yenile Kampanyası kapsamında aboneler, her ay belirlenmiş olan yeni akıllı telefon modellerinden alma hakkına sahip olurlar.
 • Vodafone ile Yenile Kampanyası kapsamında belirlenmiş olan akıllı telefon modellerini almak için eski akıllı telefonu en yakın Vodafone Cep Merkezine götürmek gerekmektedir.
 • Vodafone ile Yenile Kampanyası kapsamında yeni akıllı telefon alacak abonelere 1440 TL’ ye kadar indirim hakkı sunulacaktır. İndirim tutarı, seçilen akıllı telefon modeline göre değişiklik gösterecektir.
 • Vodafone ile Yenile Kampanyası kapsamında alınan akıllı telefonlar 24 ay taksitli olarak ödenebilecektir.
 • Vodafone ile Yenile Kampanyası kapsamında her ay en çok satan akıllı telefon modelleri kampanya kapsamında alınmaktadır.
 • Vodafone ile Yenile Kampanyasına dahil olan telefon modellerinin dışında seçilen akıllı telefonlar için indirim kampanyasından yararlanmak mümkün olmayacaktır.
 • Vodafone, Vodafone ile Yenile Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu