Vodafone

Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyası!

Vodafone, internet bağlantısının önemini gösteren yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında internet bağlantısına ihtiyacı olan tüm abonelere dikkat çekmek için internetin birleştirici gücü ön plana çıkartılacak. Bu yazımızda Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, internetin önemini her fırsatta gözler önüne serecek kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu amaçla operatör tarafından yeni bir kampanya hazırlandı. Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyası! Sayesinde internetin birleştirici özelliği kullanılarak herkesin bu fırsattan yararlanması sağlanacak.

VODAFONE HERKES BAĞLANTIDA FIRSAT KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında dünya genelinde internet kullanımının ne kadar önemli olduğu bir kez daha gözler önüne serilmektedir.

Vodafone, Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyası kapsamında “Herkes Bağlantıda” teması üzerinden What Wee Seee medya şirketi ile ortaklaşa bir karara imza atıldı. Bu kapsamda ünlü sanatçı Misan Harriman ‘ ın imzasını taşıyan bir sinema filmi de hazırlandı.

VODAFONE HERKES BAĞLANTIDA FIRSAT KAMPANYASININ AMACI NEDİR?

Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyasının amacı şu şekilde söylenebilir; Vodafone, bu kampanya sayesinde yaş, cinsiyet, coğrafya, eğitim ve sosyoekonomik durum bakımından farklı durumda olan insanların internetsiz bir hayatı düşünüp düşünemeyeceğini göstermek üzere 1 milyar insana internetsiz yaşam ile ilgili sorular yöneltti. Bu soruların cevapları ise hazırlanan film üzerinden izleyicilere sunuldu.

Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyası üzerinden tüm abonelerin internete rahatça ulaşabilmesi ve dünya ile rahat ilişki kurabilmesi için çabalayan operatör, internetin herkese kolay ulaşabilir duruma gelmesini sağlayacak.


VODAFONE HERKES BAĞLANTIDA FIRSAT KAMPANYASIYLA 1 MİLYAR KİŞİYE ULAŞILACAK

Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyasıyla 1 milyar kişiye ulaşılması amaçlanıyor. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone olarak ekonomik ve toplumsal olarak geniş bir rol üstlendiklerini ve bu rolle birlikte tüm abonelerin internet ihtiyacını karşılamak için yola çıktıklarını ifade etti.

Vodafone Herkes Bağlantıda Fırsat Kampanyası ile amacın 1 milyar kişiye ulaşmak ve hayatlarına dokunmak olduğunu söyleyen Aksoy, bu amaç kapsamında 3 alanda somut adımlar atacaklarının altını çizdi.

Söz konusu üç alanda atılacak adımlar şu şekilde sıralanıyor;

  • Toplumun dijitalleşmesi için çalışmaya devam etmek
  • Herkes için kapsayıcı olmak ve toplumda geride kalanları da göz önünde bulundurarak çalışmak
  • Çevresel sürdürülebilirliğe odaklanarak gezegeni korumak

Bu üç somut alanda adımlar atmayı hedefleyen Vodafone, bu sayede ülke genelinde internet ihtiyacı bulunan herkesin kolaylıkla internete ulaşmasını sağlamaya çalışacak. Dünyanın hemen her yerinde gerekli alt yapıları kurmaya çalıştıklarını belirten Vodafone yetkilisi, tüm nesillerin dünyanın her noktasına ulaşması için internetin erişime açılması ve dijital toplumdan kimsenin geride kalmamasını sağlamak olduğunu ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu