Vodafone

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası!

Vodafone, Corona virüs nedeniyle hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma yasağı boyunca abonelerinin keyifli vakit geçirmesi için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında hafta sonunda abonelerin kullanabilmesi için bedava internet hakkı verilecek. Bu yazımızda Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerinin hafta sonunu daha rahat geçirebilmesi adına yeni bir kampanya hazırladı. Hafta sonu kısıtlamasına özel hazırlanan kampanya kapsamında abonelere bedava internet kullanım hakkı verilecek.

VODAFONE HAFTA SONU KISITLAMAYA ÖZEL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında hafta sonunda yaşanan sokağa çıkma kısıtlamasında abonelerin sevdikleri ile daha rahat iletişime geçebilmesi için internet hediye edilecek.

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası kapsamında abonelere hafta içi yaptıkları internet kullanımları göz önünde bulundurularak bedava internet kullanım hakkı verilecek. Bunun yanı sıra abonelerin hafta içi konuşma süreleri göz önünde bulundurularak ücretsiz konuşma hakkı da tanımlanacak.

VODAFONE HAFTA SONU KISITLAMAYA ÖZEL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin herhangi bir işlem yapması gerekmemektedir. Aboneler, hafta içerisinden kullandıkları internet oranında hafta sonunda bedava internet kullanma hakkı kazanacaktır.

Vodafone, Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası kapsamında abonelerinin hafta içerisinde kullandıkları internet tutarını belirledikten sonra aynı tutarda internet hediyesini hafta sonu bedava kullanmalarını sağlamaktadır.


VODAFONE HAFTA SONU KISITLAMAYA ÖZEL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası kapsamında abonelerin hafta içi kullandıkları internet kadar hafta sonu ücretsiz kullanım hakları verilmektedir.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasına katılan abonelerin hafta içi kullandıkları GB tutarı kadar bedava kullanım hakkı hafta sonu kısıtlama süresinde kullanımlarına sunulacaktır.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasından verilen bedava internet haklarının kullanım süresi Cuma akşamı başlayarak Pazar günü gece sona ermektedir.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan bedava internet kullanım hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası kapsamında hafta sonu kullanım için kazanılmış olan internet hakkının artan kısmı sürenin dolmasıyla birlikte otomatik olarak silinecektir.
  • Vodafone, Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu