Vodafone

Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone, faturalı hatta geçen abonelerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hatta geçen tüm abonelere 5 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, faturalı hat kullanan abonelerine internet hediyesi vermeye devam ediyor. Son olarak Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası düzenleyen operatör, bu kampanya üzerinden de abonelerine aylık 5 GB internet vereceğini açıkladı.

VODAFONE FATURALI 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm faturalı hatta geçen abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hatta gelen abonelere 5 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasına katılan aboneler, faturalı hattı 12 ay boyunca kullanma sözü vermeleri karşılığında aylık 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB internet kazanma şansına sahip olurlar.

VODAFONE FATURALI 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle Vodafone faturalı hatta geçmesi gerekmektedir. Vodafone faturalı hatta geçiş yapan ya da yeni bir faturalı Vodafone hattı alan aboneler, 5 GB internet hakkını kazanabilirler.

Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından 5 GB internet almak için faturalı hat kullanmaya başladıktan sonra Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden ek paketler bölümüne girmek gerekir. Ek paketler bölümünden kampanya dahilinde sunulan 5 GB internet kolaylıkla alınabilir.


VODAFONE FATURALI 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone faturalı hatta geçen aboneler için geçerlidir.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için faturasız Vodafone hattını faturalıya taşımak ya da yeni bir faturalı Vodafone hat almak gerekmektedir.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından 5 GB internet kazanabilmek için faturalı hatta geçen abonelerin bu hattı 12 ay boyunca kullanma sözü vermeleri gerekmektedir.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasına katılan aboneler, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden internet hediyelerini alabilirler.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında abonelere 12 ay boyunca aylık 5 GB internet olmak üzere toplamda 60 GB internet hediye edilmektedir.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 5 GB internet bir ay boyunca geçerlidir.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından alınan internet hediyesinin kullanım süresi ya da hakkı dolduğu zaman aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
 • Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası dahilinde olmayan bir pakete geçildiği zaman Vodafone kampanyayı otomatik olarak sonlandıracaktır.
 • Vodafone, Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu