Vodafone

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim!

Vodafone, Beşiktaş taraftarı abonelerinin yüzünü güldürecek bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Beşiktaşlı Vodafone aboneleri, yeni sezon formalarını indirimli alma şansına sahip olacaklar. Bu yazımızda Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim! Kampanyasının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, firmalar ile hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Vodafone tarafından hazırlanan bu kampanya kapsamında Beşiktaş abonesi olan tüm Vodafonelular indirimli forma alma hakkına sahip olacaklar.

VODAFONE BEŞİKTAŞLILARA YENİ SEZON FORMALARDA %20 NET İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası, tüm Beşiktaş taraftarı Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine her hafta Salı ve Cuma günleri %20 indirim hakkı verilmektedir.

Beşiktaş taraftarı Vodafone aboneleri, Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası kapsamında 2020 – 2021 sezonu Adidas Beşiktaş formalarını indirimli olarak alma şansına sahip olurlar.

VODAFONE BEŞİKTAŞLILARA YENİ SEZON FORMALARDA %20 NET İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyasından faydalanmak için Vodafone Kara Kartal üyesi olmak gerekmektedir. Vodafone Kara Kartal üyesi olan tüm Vodafone aboneleri, Kartal Yuvası Mağazaları ya da www.kartalyuvasi.com.tr internet sitesi üzerinden 2020 – 2021 sezonuna ait Beşiktaş formalarını %20 indirimli şekilde satın alabilirler.

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyasından faydalanmak isteyen Beşiktaş taraftarı Vodafone abonelerinin tek seferde 175 TL – 400 TL arasında bir alışveriş yapması gerekmektedir. Belirlenen tutarlar arasında alışveriş yapan abonelere forma alımlarında %20 indirim hakkı sunulacaktır.


VODAFONE BEŞİKTAŞLILARA YENİ SEZON FORMALARDA %20 NET İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası, tüm Beşiktaş taraftarı Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Kara Kartal üyesi olması gerekir.
  • Vodafone Kara Kartal üyesi olan Vodafone aboneleri, her hafta Salı ve Cuma günlerinde %20 indirim hakkından yararlanabilirler.
  • Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası kapsamında indirimli alışverişten yararlanabilmek için Kartal Yuvası mağazaları ya da yavru kartal resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapmak mümkündür.
  • Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyasından yararlanan abonelerin Vodafone Kara Kartal aboneliğinin aktif olması gerekmektedir.
  • Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası kapsamında tek seferde 175 TL – 400 TL arasında alışveriş yapan abonelere %20 indirim hakkı sunulmaktadır.
  • Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası, 2020 – 2021 sezonu Adidas Beşiktaş formalarında geçerlidir.
  • Vodafone, Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu