Vodafone

Vodafone Bedava Hediye İnternet Kampanyasını 2 Katına Çıkardı!

Vodafone abonelerine çıkardıkları hediyelere her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Bedava internet dağıtımında artışa giden Vodafone, abonelerine verdiği hediye internet kampanyalarını artırdığını açıkladı. Bu yazımızda Vodafone Bedava Hediye İnternet Kampanyasını 2 Katına Çıkardı! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, abonelerinin yeni yılda internetsiz kalmaması için yeni internet hediye kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Yeni bir kampanya hazırlayan Vodafone, abonelerinin her hafta kazandıkları bedava internet hakkını artırdığını açıkladı.

VODAFONE BEDAVA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINI 2 KATINA ÇIKARDI!

Vodafone cephesinden gelen yeniliklerden birisi, Whatsapp kullanımı üzerinden oldu. Vodafone faturalı ve faturasız tüm abonelerine yeni yıl hediyesi olarak bir haftalık ücretsiz Whatsapp kullanım hakkı verdiğini açıkladı.

Yenilikleri bununla da sınırlı kalmayan Vodafone, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden her hafta milyonlarca internet hediyesi dağıtan Hediye Çarkı uygulaması üzerinden de verdiği hediyeleri artırdığını açıkladı.

VODAFONE 2 KAT BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NASIL KAZANILIR?

Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi almak için abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekiyor. Vodafone yanımda uygulaması içerisinde yer alan Hediye Çarkı üzerinden her hafta kazanılan hediye tutarının iki katı kadar internet kazanmak artık mümkün olacak.

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden hediye çarkını çeviren abonelere her hafta GB hediyesi verilmesinin yanı sıra şanslı 1000 Vodafone abonesine 1 yıl geçerli 100 GB internet hediyesi kazanma hakkına da sahip olacaklar.


BEDAVA BİR HAFTA WHATSAPP KULLANIM HAKKI

Vodafone, yeni bedava internet kampanyası kapsamında abonelerinin Whatsapp kullanımlarına da el atmış durumda. Vodafone aboneleri ister faturalı ister faturasız abone olsun, Whatsapp üzerinden bir hafta boyunca ücretsiz olarak yararlanma hakkına sahip olacaklar.

Abonelerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla sürekli olarak kampanya hazırlayan Vodafone, verdiği bedava internet kullanım hakkının yanı sıra bir hafta boyunca sınırsız şekilde Whatsapp kullanma hakkını da elde etmiş olacaklar.

VODAFONE 2 KAT BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanyası kapsamında abonelere bir hafta ücretsiz Whatsapp kullanım hakkı verilmektedir.
  • Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanyasından bedava internet kazanabilmek için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekir.
  • Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanyası kapsamında her hafta Hediye Çarkı çeviren abonelere milyonlarca bedava internet kazanma hakkı verilmektedir.
  • Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanyası kapsamında şanslı 1000 abone, Hediye çarkı üzerinden 1 yıllık 100 GB internet hediyesi kazanacaklardır.
  • Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanyası kapsamında kazanılan bedava internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanyası kapsamında kazanılan bedava internet kullanım haklarının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone 2 kat bedava internet hediyesi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu