Vodafone

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası!

Vodafone, her yıl Ramazan ayına özel abonelerine bedava internet hediyesi veriyor. Bu yıl da Ramazan ayına sayılı günler kala Vodafone abonelerinin gözü, gelecek olan bedava internet kampanyasına çevrildi. Bu yazımızda Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, her özel günde ve dönemde olduğu gibi Ramazan ayında da abonelerine birbirinden ilgi çekici internet hediyeleri veriyor. 2021 yılı Ramazan ayına sayılı günler kala, Vodafone abonelerinin gözü yine operatörlerinden gelecek hediye kampanyası haberine çevrildi.

VODAFONE 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında her yıl Vodafone abonelerine faturalı ya da faturasız hat sahibi olması fark etmeksizin bedava internet hediyesi verilmektedir.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında bu sene de Ramazan ayına özel internet hediyesi verilecek. Geçen yıllarda da Ramazan ayına özel internet hediyesi veren operatör, 2021 yılı Ramazan ayı için de hazırladığı kampanyayı açıkladı. Açıklama kapsamında bu yıl tüm Vodafone abonelerine 2 GB internet hediye edilecek.

VODAFONE 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından cep telefonu numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılmalıdır.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone Yanımda uygulamasına giren aboneler, ana sayfada yer alan “Vodafone Ramazan’a Özel İnternet” sekmesine tıklanmalıdır. Sekmeye girişin ardından sayfada yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak bedava internet hakkına sahip olmak mümkün olacaktır. Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet hediyesi bir ay boyunca kullanılabilir.


VODAFONE 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.
  • Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüm Vodafone abonelerine bir ay boyunca 2 GB internet hediye edilmektedir.
  • Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesini almak isteyen abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapması gerekmektedir.
  • Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına girerek kampanyaya katılan abonelerin hatlarına otomatik olarak 2 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.
  • Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir.
  • Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından bedava internet kullanım hakkı, gelecek bilgilendirme SMS’ si sonrasında başlayacaktır.
  • Vodafone, Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu