Vodafone

Vodafone 2 Kampanya İle Müşterilerinin Yeni Yılını Kutluyor!

Vodafone bu sene yeni yıl hediyesi olarak abonelerine birbirinden ilgi çekici iki kampanya hazırladı. Bedava milyonlarca internetin dağıtılacağı bu yeni yıl kampanyası, kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı. Bu yazımızda Vodafone 2 Kampanya İle Müşterilerinin Yeni Yılını Kutluyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone her sene yeni yıl öncesi aboneleri için ilgi çekici yeni yıl hediyeleri dağıtıyor. Bu sene bir farklılık yapan Vodafone, 2021’ e girmeye az bir zaman kala abonelerine iki farklı kampanya üzerinden yeni yıl hediyesi vereceğini açıkladı.

VODAFONE YENİ YIL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NEDİR?

Vodafone yeni yıl bedava internet kampanyaları kapsamında abonelerine ister faturalı ister faturasız hat kullanıcısı olsun iki farklı internet hediyesi sunuyor. Vodafone yeni yıl kampanyası kapsamında Vodafone aboneleri herhangi bir işlem ya da başvuru yapmadan bedava internet haklarını kullanabilecekler.

Vodafone yeni yıl bedava internet kampanyası kapsamında abonelerine hem GB hediyesi hem de bedava Whatsapp kullanım hakkı sunacak. Abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmadan bedava kullanım haklarından yararlanmaları sağlanacak.

VODAFONE YENİ YIL KAMPANYA HEDİYELERİ NELER?

Vodafone yeni yıl kampanya hediyeleri şu şekildedir;

  • 1 hafta geçerli ücretsiz Whatsapp kullanımı
  • Hediye çarkı 1 yıllık 100 GB internet hediyesi

1 hafta geçerli ücretsiz Whatsapp kullanımı, faturalı ve faturasız tüm Vodafone abonelerine sunulan hediyelerden birisidir. 1 yıllık 100 GB internet hediyesini kazanmak için abonelerin Hediye Çarkını çevirmesi gerekmektedir. 100 GB internet hediyesi sadece şanslı 1000 Vodafone abonesine verilecektir.

1 yıl geçerli 100 GB internet hediyesinin dışında hediye çarkı üzerinden en az 10 GB olmak üzere milyonlarca bedava internet hakkı kazanmak da mümkün olmaktadır.

VODAFONE YENİ YIL KAMPANYASI HEDİYELERİ NASIL ALINIR?

Vodafone yeni yıl kampanyası hediyeleri nasıl alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone abonelerinin 1 haftalık ücretsiz Whatsapp kullanım hediyesini almak için bir işlem yapmasına gerek yoktur. Hediye, tüm Vodafone abonelerinin hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu yeni yıl hediyesi sayesinde tüm Vodafone aboneleri yeni yılın ilk haftası ücretsiz Whatsapp kullanma hakkına sahip olurlar.

Vodafone 100 GB internet hediyesini kazanmak için ise abonelerin Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Hediye Çarkını çevirmesi yeterli olacaktır. Şansı 1000 kişi içerisinde yer alan aboneler 1 yıllık 100 GB internet kazanırken diğer abonelere de 10 GB’a kadar internet kazanma şansı sunulmaktadır.

VODAFONE YENİ YIL HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone yeni yıl hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone yeni yıl hediye kampanyası, faturalı ve faturasız tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış kampanyalardır.
  • Vodafone yeni yıl hediye kampanyası kapsamında 1 hafta ücretsiz Whatsapp kullanım hakkı otomatik olarak abonelere tanımlanacaktır.
  • Vodafone yeni yıl hediye kampanyasından yararlanmak ve 100 GB internet hediyesini kazanmak için abonelerin hediye çarkını çevirmesi yeterlidir.
  • Vodafone yeni yıl hediye kampanyası kapsamında verilecek olan internet hediyeleri sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone yeni yıl hediye kampanyasından kazanılan internet hediyelerinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone yeni yıl hediye kampanyasından verilen 100 GB internet sadece 1000 Vodafone abonesi ile sınırlandırılmıştır.
  • Vodafone yeni yıl hediye kampanyasından verilen 100 GB internet 1 yıl boyunca kullanım hakkına sahiptir.
  • Vodafone, Vodafone yeni yıl hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma yap da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu