Vodafone

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası!

Vodafone yepyeni bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıktı. Vodafone aboneleri, kampanya kapsamında 15 GB ücretsiz internetin yanı sıra iPhone 11 Pro akıllı telefon kazanma şansına da sahip olacak. Bu yazımızda Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone ‘a yeni abone getiren tüm kullanıcılara ücretsiz 15 GB internet kullanım hediyesi ve akıllı telefon kazanma şansı verilecek.

VODAFONE 15 GB ÜCRETSİZ İNTERNET HEDİYESİ VE İPHONE 11 PRO KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında arkadaşlarını Vodafone abonesi yapmayı başaran tüm Vodafone abonelerine 3 ay geçerli 15 GB internet ve iPhone 11 Pro telefon kazanma şansı verilecek.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kampanyasına katılan Vodafone aboneleri, arkadaşlarını Vodafone abonesi olmak için davet etmeleri karşılığında hediye kazanma şansına sahip olacaklar. iPhone 11 Pro sahibi olmak için ise en fazla abone getiren Vodafonelulardan birisi olmak gerekiyor.

VODAFONE 15 GB ÜCRETSİZ İNTERNET HEDİYESİ VE İPHONE 11 PRO KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin 15 GB internet kazanması için arkadaşlarını Vodafone abonesi yapması gerekiyor. Arkadaşlarını Vodafone abonesi yapan kullanıcılar arasında en çok abone getirenler arasında düzenlenecek yarışma kapsamında kazanan bir Vodafone abonesine iPhone 11 Pro kazanma şansı verilecek.

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyasına katılmak için abonelerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Bununla birlikte telefon numarasının kendi üzerine olması ve ödülü bizzat alması da gerekmektedir.


VODAFONE 15 GB ÜCRETSİZ İNTERNET HEDİYESİ VE İPHONE 11 PRO KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin arkadaşlarını da Vodafone abonesi yapması gerekmektedir.
  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası kapsamında arkadaşlarını Vodafone abonesi yapan tüm abonelere 3 ay boyunca geçerli 15 GB internet hediye edilmektedir.
  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyasından kazanılan 15 GB internet aylık 5 GB olacak şekilde toplamda 15 GB olarak verilmektedir.
  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası kapsamında Vodafone ‘a en çok arkadaş getiren aboneler arasında yapılacak çekiliş ile bir kişiye iPhone 11 Pro hediye edilecektir.
  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası kapsamında akıllı telefon ödülünü kazanmış olan abone, hediyesini bizzat gidip almak zorundadır.
  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyasından hediye kazanabilmek için davet edilen arkadaşların davet linki üzerinden başvuru işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.
  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyasından verilen 15 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyasından kazanılan 15 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi ve iPhone 11 Pro Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu