Vodafone

Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası!

Vodafone, abonelerinin kış aylarında internetsiz kalmaması için yeni bir internet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 10 GB kış paketi oldukça uygun fiyat karşılığında abonelere sunulacak. Bu yazımızda Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone mevsimlik hazırladığı kampanyalara bir yenisini ekledi. Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası kapsamında 10 GB internet paketi tüm faturasız hat abonelerine indirimli olarak sunulacak.

VODAFONE 10 GB KIŞ PAKETİ İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası, tüm faturasız Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında kış döneminde bolca internet ihtiyacı bulunan abonelere satın alacakları paket üzerinden indirim hakkı sunulmaktadır.

Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyasına katılan faturasız Vodafone aboneleri, 10 GB internet içeren kış paketini çok daha ucuz bir fiyat ile alma şansına sahip olurlar. 10 GB kış paketi, birden fazla kez satın alınabilme özelliğine sahiptir.

VODAFONE 10 GB KIŞ PAKETİ İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle paketi satın alması gerekmektedir. Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası için hazırlanmış olan 10 GB Kış paketi, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolaylıkla satın alınabilir.

Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyasına katılmak isteyen faturasız hat aboneleri, Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan ek paket seçeneklerinden 10 GB kış paketini seçerek satın almalıdır. 10 GB kış paketi 19 TL ücret karşılığında satın alınabilmektedir.  Satın alım işleminin ardından 10 GB internet hakkı otomatik olarak abonelerin hatlarına yüklenecektir.


VODAFONE 10 GB KIŞ PAKETİ İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası, tüm faturasız Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 10 GB internet paketini satın alabilirler.
  • Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası kapsamında 10 GB internet 19 TL’ ye satın alınabilmektedir.
  • Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyasından yararlanan aboneler, 10 GB internet haklarını 10 gün boyunca kullanabilirler.
  • Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası kapsamında satın alınan 10 GB internetin kullanım süresinin dolmasıyla birlikte aboneler var olan paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.

  • Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyasından kazanılan 10 GB internetin kullanımı, onay SMS’ i sonrasında başlayacaktır.
  • Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyasından kazanılan 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyasından kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone 10 GB Kış Paketi İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu