Turkcell

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan!

Turkcell, kendi hazırlamış olduğu arama motoru olan Yaani’ yi daha fazla kişinin kullanmasını sağlamak için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Yaani Arama Motoru uygulamasını cep telefonuna indirerek kullanmaya başlayan tüm Turkcell abonelerine internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan! Başlığının detaylarını anlatacağız.

İnternet kullanıcıları için arama motoru olmazsa olmaz yardımcılardan birisidir. Her türlü bilginin bulunması için kullanılan arama motorları, farklı uygulamalar şeklinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bu uygulamalardan birisi de Turkcell tarafından sunulan Yaani Arama Motoru’ dur.

TURKCELL YAANİ ARAMA MOTORU UYGULAMASINI İNDİR KULLAN İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında cep telefonuna Yaani Arama Motoru’ nu indiren tüm abonelere internet hediye edilmektedir.

Turkcell aboneleri, Yaani motorunu indirerek her gün düzenli olarak kullanmaları karşılığında 1 ay kullanabilecekler 1 GB internet hediyesi kazanabilirler.  1 GB internet hediyesi abonelere gönderilecek olan bilgilendirme SMS’ si sonrasında kullanılmaya başlayabilir.

TURKCELL YAANİ ARAMA MOTORU UYGULAMASINI İNDİR KULLAN İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle Google Play Store ya da APP Store üzerinden Yaani arama motorunu indirmesi gerekmektedir.

Uygulamanın cep telefonuna indirilmesinin ardından aboneler her gün düzenli olarak uygulama üzerinden arama yaparak 1 GB internet kazanma şansına sahip olacaklardır. 1 GB internet hediyesi bilgilendirme mesajı sonrasında 1 ay boyunca kullanılabilmektedir. Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyası kapsamında Yaani arama motorunun indirilmesi için İOS işletim sisteminin 10 ve üzeri, Android işletim sisteminin 5,0 ve üzeri olması gerekmektedir.


TURKCELL YAANİ ARAMA MOTORU UYGULAMASINI İNDİR KULLAN İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyası kapsamında cep telefonuna uygulama mağazası üzerinden Yaani arama motorunu indirmek gerekir.
  • Yaani arama motorunu cep telefonuna indirerek kullanan Turkcell aboneleri, kullanımları karşılığında 1 GB internet hediye edilmektedir.
  • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet kullanım hakkı SMS ile gönderilmektedir.
  • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internetin kullanımı, gönderilen SMS sonrasında başlayacaktır.
  • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyası kapsamında kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyasından 1 GB internet kazanmak için Yaani arama motoruna her gün giriş yapmak gerekmektedir.
  • Turkcell, Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını İndir Kullan İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu