Turkcell

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet

GSM operatörleri he özel gün için abonelerine birbirinden ilgi çekici hediyeler veriyor. Bu dönemler arasında en önemlilerinden birisi elbette ki yeni yıl. Yeni bir yıla girme hazırlığı yapan abonelere bağlı oldukları operatörlerden gelen yeni yıl bedava internet hakları, her sene büyük bir ilgi ile bekleniyor. Bu yazımızda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet hediyesi hakkında bilgi vereceğiz.

Cep telefonları, var olan abonelerini korumak ve üzerine yeni aboneler eklemek için hazırladıkları kampanyalara her gün bir yenisini ekliyorlar. Özellikle Yeni yıl dönemlerinde verilen internet hediyeleri, abonelerin operatör seçimlerinde oldukça etkili oluyor.

TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM 2021 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet kampanyası, her yıl üç operatörün de abonelerini mutlu etmek için bedava internet vermelerini sağlayan bir kampanyadır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet kampanyası kapsamında her yıl abonelere milyonlarca bedava internet hediye edilmektedir.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, kendi belirledikleri oranlarda hediyeler dağıtmaktadır. Yeni yıl döneminde tüm abonelerin sevdiklerinin yeni yılını kutlamak için interneti kullanmaları, operatörlerin bu konuda daha fazla hediye vermesini sağlamaktadır.

TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM 2021 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NE OLACAK?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet hediyesi ne olacak? Sorusuna tek bir cevap vermek mümkün değil. Operatörlerin hepsi kendi belirledikleri şekilde internet hediyesi kampanyası hazırlıyor.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone yeni yıl hediyelerini tam olarak anlatabilmek için operatörleri ayrı ayrı ele almak daha doğru olacaktır. Operatörlerin yeni yıl döneminde verdikleri internet hediyeleri büyük bir rekabet sağlasa da hepsinin sunduğu hediyeler ayrı özelliklere sahip olmaktadır.

 

VODAFONE 2021 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone 2021 Yeni yıl bedava internet hediyesi veren operatörlerden birisidir. Vodafone, 2021 yılına girmeye az bir zaman kala aboneleri için birbirinden ilgi çekici hediyeler hazırladı. Vodafone, abonelerini heyecanlandıracak internet hediyesini kısa bir süre önce açıkladı.

Vodafone 2021 Yeni yıl bedava internet hediyesi kapsamında abonelerine 100 GB’ a kadar bedava internet kullanım hakkı verecek. Vodafone aboneleri, Vodafone Çark Yılbaşı Kampanyası kapsamında hediye çarkını çevirdiklerinde milyonlarca internet paketinden birisini kazanma şansı ile birlikte bir yılık100 GB internet kazanma şansına da sahip olacaklar. Vodafone 100 GB internet hediyesi, hediye çarkını çeviren şanslı 1000 kişiye verilecek.

TURKCELL 2021 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell 2021 Yeni yıl bedava internet hediyesi veren operatörlerden birisidir. Turkcell, 2021 yılına girmeye az bir zaman kala aboneleri için birbirinden ilgi çekici hediyeler hazırladı. Turkcell, abonelerini heyecanlandıracak internet hediyesini kısa bir süre önce açıkladı.

Turkcell 2021 yeni yıl bedava internet hediyesi kapsamında tüm abonelerine milyonlarca bedava GB dağıtacak. Turkcell aboneleri, yeni yılda Turkcell Dijital Operatör üzerinden Salla Kazan yaparak hazırlanan internet hediyelerinden birisini kazanma şansına sahip olacaklar. Turkcell bu sene yeni yıl hediyesi olarak indirimli ürünler sunmaya daha fazla ağırlık vermiş durumda. Turkcell resmi internet sitesi üzerinden yeni yıla kadar sevdiklerine yeni yıl hediyesi alacak olan Turkcell aboneleri, seçilmiş onlarca ürünü çok yüksek indirimlerle satın alabilecekler.

TÜRK TELEKOM 2021 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom 2021 Yeni yıl bedava internet hediyesi veren operatörlerden birisidir. Türk Telekom, 2021 yılına girmeye az bir zaman kala aboneleri için birbirinden ilgi çekici hediyeler hazırladı. Türk Telekom, abonelerini heyecanlandıracak internet hediyesini kısa bir süre önce açıkladı.

Türk Telekom 2021 yeni yıl bedava internet hediyesi kapsamında tüm abonelerine 5 GB internet hediye edecek. Koşulsuz şartsız tüm abonelere verilecek olan 5 GB internet hediyesini almak isteyen boneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilecek. Türk Telekom, Online İşlemler Uygulaması üzerinden Sil Süpür oyununu oynayan abonelerine de yeni yıla özel ekstra internet hediyeleri dağıtacak.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu