Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Tribün Cepte servisi Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Tribün Cepte servisi

Tribün Cepte ile takımınızın her maçında yanında olun, sizi arayanlara takım marşınızı dinletin aynı zamanda internet kazanın! Takımınız her kazandığında Tribün cepte Bip kanalından hediye internet çarkını çevirmeyi unutmayın!

Tribün Cepte Nedir?

Tribün Cepte servisine abone olan kullanıcılar takımlarını seçtikleri sürece takımlarının her maçında kendilerini arayanlara gün boyu takım marşlarını dinletirler ve marş tanımlaması gün sonunda otomatik olarak kaldırılır. Tribün cepte Bip kanalından marş seçeneklerini değiştirebilir, durdurabilir ya da sizi arayanlara süresiz dinletebilirsiniz. İnternet hediyelerinden birini kazanmak için takımınız galip geldiği durumda Bip kanalından hediye çarkını çevirmeniz gerekir.

Servis Detayları

· Tribün cepte servisi ile taraftarı olduğunuz FB,GS,BJK ya da TS takımlarının marşları sizi arayanlara dinletilebilirsiniz
· Servisten Turkcell bireysel ve kurumsal aboneleri yararlanabilir. Rahat tarife aboneleri yararlanamamaktadır.
· Bip Tribün cepte kanalı içinden abonelik başlatabilir, ton atayabilir,spor haberlerini ve fikstürü takip edebilirsiniz
· Tribün cepte aboneliği olup, takım seçen kişiler takımının Süperlig maçlarında galip gelmesi durumunda  Haftalık 1GB , Haftalık 10GB , Günlük 500MB, Günlük 1GB, Günlük 2GB, Günlük 5GB internet hediyelerinin bulunduğu bip içindeki çarkı çevirme hakkı kazanır. Çark hediyeleri gün içinde hatlarına yüklenir.
· Hak kazanıp çark çevirmeyen kişiler ilgili haftanın Perşembe günü haklarını kaybeder.
· Takım değişimi haftada 1 kez yapılmaktadır.
· Çark çevirme hakkını kazanabilmek için takım seçimi maç başlamadan önce veya maç sırasında yapılacak. Maç sonrasında takım seçilmesi bir sonraki maç için değerlendirilecektir.

Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz, servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.

Ücretlendirme

Üyelik ücreti tüm vergiler dahil haftalık 2,99 TL’dir.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu