Turkcell

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Turkcell, aboneleri için sürekli birbirinden avantajlı tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Bir tarifeyi kullanan Turkcell abonesi, kendisi için daha uygun bir tarife çıktığı zaman bu yeni tarifeye geçiş yapma hakkına sahip oluyor. Bu yazımızda Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap vereceğiz.

Turkcell, düzenli olarak tarife hazırlayan operatörlerden birisi. Müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı içeriklere sahip tarifeler hazırlayan Turkcell, müşterilerine tarifeler arası kolay geçiş yapma hakkını da veriyor.

TURKCELL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Turkcell aboneleri, istedikleri zaman tarife değiştirme hakkına sahip. Ancak tarife değişikliği için abonelerin taahhütsüz bir tarifede bulunması gerekiyor. Taahhütlü tarifeler için ya taahhüt süresinin tamamlanmasını beklemek ya da ceza ödeyerek taahhüdü bozdurmak gerekiyor.

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkün;

  • Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden tarife değiştirme
  • Turkcell internet sitesi üzerinden tarife değiştirmek
  • Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden tarife değiştirmek
  • Turkcell mağazaları üzerinden tarife değişikliği

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN TARİFE DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden tarife değiştirme işlemi, en çok tercih edilen yollardan birisidir. Turkcell aboneleri, Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 0532 532 00 00 ya da 532 numaraları üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak geçiş yapabileceği tarifeler hakkında bilgi edinebilir. Müşteri temsilcisinin verdiği bilgiler doğrultusunda yeni bir tarife seçen Turkcell abonesi kısa sürede istediği tarifeye geçebilir.

TURKCELL İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN TARİFE DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

Turkcell internet sitesi üzerinden tarife değiştirme işlemi, en çok tercih edilen yollardan birisidir. Turkcell aboneleri, Turkcell resmi internet sitesi üzerinden kısa sürede tarife değişikliği yapabilir. Bunun için turkcell.com.tr adresine girdikten sonra sağ alt tarafta bulunan “Giriş” bölümünden cep telefonu ve şifre ile siteye giriş yaptıktan sonra en altta yer alan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklamalıdır. Açılan yeni sayfada sol alt kısımdaki menüden “Paket ve Tarifelerim” seçeneği ile tüm geçiş yapabileceği tarifeleri görüntüleyebilir ve istediği tarifeye geçerek değişiklik işlemini gerçekleştirebilir.


TURKCELL DİJİTAL OPERATÖR UYGULAMASI ÜZERİNDEN TARİFE DEĞİŞTİRMEK NASIL YAPILIR?

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden tarife değiştirme işlemi, en çok tercih edilen yollardan birisidir. Turkcell aboneleri, cep telefonlarına indirecekleri Dijital Operatör uygulamasına cep telefonları ve şifre ile kullanıcı girişi yaptıktan sonra “Tarifelerim” bölümünden tüm geçiş yapabilecekleri tarifeleri görüntüleme e istedikleri tarifeye geçiş yapma hakkın sahip olurlar.

TURKCELL MAĞAZALARI ÜZERİNDEN TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Turkcell mağazaları üzerinden tarife değişikliği işlemi, en çok tercih edilen yollardan birisidir. Turkcell aboneleri, kendilerine en yakın Turkcell mağazasına giderek yetkililere tarife değişikliği talebini iletebilir. Turkcell yetkilisi, sistemden abonenin geçiş yapabileceği tüm tarifeleri görüntüledikten sonra gerekli bilgileri vererek istediği tarifeye geçişini kısa sürede sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu