Turkcell

Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası!

Turkcell, yıllık abonelik tercih eden kullanıcıları için yeni bir kampanya hazırladı. Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında yıllık abone olan tüm Turkcell kullanıcılarına 20 GB internet içeren paketi oldukça uygun fiyata verecek. Bu yazımızda Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, yıllık abonelik ile süper Fırsat tarifesine geçen abonelere yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında bol internet içeren Süper fırsat paketi, normalden çok daha uygun bir fiyat ile abonelere sunulacak.

TURKCELL SÜPER FIRSAT 20 GB YILLIK ABONELİK KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası, tüm faturalı Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Süper fırsat paketini aylık değil yıllık taahhütlü olarak kullanmayı kabul eden abonelere indirimli paket alma hakkı verilmektedir.

Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında aylık kullanımda 94 TL olan tarife, yıllık kullanım isteyen abonelere 79 TL ücretle sunulmaktadır. Turkcell aboneleri hem indirimli tarife kullanma hem de 20 GB internet içeren bir paket kullanma hakkına sahip olurlar.

TURKCELL SÜPER FIRSAT 20 GB YILLIK ABONELİK KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyasına katılmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümünden SUPERFIRSAT20 yazıp 2200’a SMS göndermelidir. SMS ile başvurunun ardından onay mesajı gelen aboneler taahhütlü olarak tarifeyi kullanmaya başlayabilirler.

Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyasına son 90 gün içerisinde yeni hat almış, numarasını Turkcell’ e taşımış ya da faturasız hattını faturalıya çevirmiş olan aboneler faydalanabilirler.


TURKCELL SÜPER FIRSAT 20 GB YILLIK ABONELİK KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası içeriği şu şekildedir;

 • 20 GB internet
 • Her yöne 1000 dakika konuşma
 • Her yöne 1000 SMS
 • Dergilik uygulamasına özel 1 GB internet
 • Fizy uygulamasına özel 5 GB internet
 • Lifebox uygulamasına özel 5 GB internet
 • TV+ uygulamasına özel 5 GB internet

TURKCELL SÜPER FIRSAT 20 GB YILLIK ABONELİK KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası, tüm faturalı Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında Turkcell Süper fırsat paketini taahhütlü olarak kullanmayı kabul etmiş olan tüm abonelere indirimli fatura ödeme hakkı verilmektedir.
 • Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyasından yararlanan yıllık aboneler, her ay 94 TL yerine 79 TL fatura öderler.
 • Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında indirim hakkı 12 ay boyunca kullanılabilmektedir.
 • Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında verilen 20 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyasından verilen kullanım haklarının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Süper Fırsat 20 GB Yıllık Abonelik Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu