Türk Telekom

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell, genç abonelerinin ilgisini çekecek yeni bir internet kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında GNÇ Challenge TV üzerinden video çekerek paylaşan GNÇ Turkcell aboneleri, bedava internet kazanma şansına sahip olacaklar. Bu yazımızda Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, genç aboneleri için de kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell GNÇ abonelerinin yakından ilgilendiği Challenge TV üzerinden yeni bir kampanya hazırlayan Turkcell, tüm genç abonelerine bedava internet verecek.

TURKCELL ŞİMDİ CHALLENGE ZAMANI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Genç Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin Challenge TV GNÇ uygulamasını kullanması gerekmektedir.

Challenge TV GNÇ uygulaması, gençlerin video paylaşımı yapabilecekleri bir platformdur. Bu platform üzerinden belirlenen hafta aralıklarında belirlenen konularda Challenge yapan ve çektiği videoları uygulamaya yükleyen abonelere hediyeler verilmektedir.

TURKCELL ŞİMDİ CHALLENGE ZAMANI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasına katılmak isteyen abonelerin öncelikle Challenge TV GNÇ Uygulamasını indirmesi gerekir. Video paylaşım uygulaması olan bu platform üzerinden belirli haftalarda belirlenmiş konularda Challenge yapılması istenirken aboneler istedikleri zaman serbest atış ile istedikleri Challenge videosunu hazırlayarak yükleyebilir.

26 yaş altı genç abonelere yönelik hazırlanmış olan bu kampanya kapsamında çektiği Challenge videosunu uygulama üzerinden paylaşan abonelere bedava internet hediyesi verilmektedir. Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için abonelerin hazırladıkları videoyu uygulama içerisinde yer alan “Sen de Challenge’a Katıl” yazan butona basarak yüklemesi gerekmektedir.


TURKCELL ŞİMDİ CHALLENGE ZAMANI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası, 26 yaş altı tüm genç Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin GNÇ Uygulaması içerisinde yer alan Challenge TV uygulamasını kullanması gerekir.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasına katılan abonelerin Challenge için istene videolardan hazırlaması ve uygulamaya yüklemesi gerekir.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell tarafından belirtilen karşılaşma Challenge’ larına katılan ya da istediği bir konuda Challenge yapan aboneler yarışmayı kazanmaları durumunda bedava internet hediyesi kazanma şansına sahip olurlar.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilecek bedava internet hediyesi yarışmadan kısa bir süre önce duyurulacaktır.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan internet hediyesinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Challenge katılım zaman dilimi Turkcell tarafından belirlenecektir.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için yüklenen videolar, Turkcell tarafından kontrol edildikten sonra yarılmaya eklenecektir.
  • Turkcell, Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu