Turkcell

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell Platinum abonelerine özel yeni bir internet kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Platinum üyelerine her hafta bedava internet kazanma şansı verilecek. Bu yazımızda Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Platinum aboneleri için yeni bir internet hediye kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Turkcell Platinum abonelerine her hafta bedava kullanabilecekleri hediye internet verilmektedir.

TURKCELL PLATİNUM HER HAFTA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası, tüm Turkcell Platinum abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Platinum abonelerine haftalık kullanabilecekleri internet hediye edilmektedir.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell Platinum tarifelerine geçen abonelere haftalık 5 GB internet hediye edilmektedir. Kampanya kapsamında verilecek olan 5 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir.

TURKCELL PLATİNUM HER HAFTA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin başvuru için herhangi bir başvuruda bulunması gerekmemektedir. Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Platinum tarifelerinden birisini kullanan abonelere otomatik olarak haftalık 5 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell Platinum tarifelerinden birisine geçen Turkcell aboneleri, geçtikleri tarife karşılığında bir hafta kullanabilecekleri hediye internet kazanacaktır. Haftalık internet hediyesinin hatta tanımlanmasının ardından abonelere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.


TURKCELL PLATİNUM HER HAFTA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell abonelerinin Platinum tarifelerinden birisine geçmesi durumunda bir haftalık internet hediyesi kazanma şansları olacaktır.
  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Platinum abonelerine bir hafta boyunca kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edilmektedir.
  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından verilecek 5 GB internet bir haftalık kullanım süresine sahiptir.
  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin kullanım süresi dolduğu anda kalan haklar otomatik olarak silinmektedir.
  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internet kullanıldıktan sonra aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
  • Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından faydalanan abonelerin hatlarına internet hediyeleri tanımlandığı anda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Turkcell, Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu