Turkcell

Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme Yapacak!

Turkcell, abonelerinin Paycell ile yapacakları ödemeler üzerinden ilgi çekecek bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Paycell kullanarak Burger King üzerinden QR kod okutarak yapılan alışverişlerde 10 TL değerinde Paycell puan hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme Yapacak! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell Paycell üzerinden kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell’ in aboneleri için bu sefer hazırladığı kampanya, milyonların büyük bir beğeni ile yemek sipariş ettiği Burger King üzerinden oldu.

TURKCELL PAYCELL’LİLER BURGER KİNG’DE QR KODUYLA ÖDEME KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası, tüm Turkcell Paycell kullanan Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Burger King üzerinden QR kod ile yapılacak ödeme işlemlerinde abonelere Paycell puan hediye edilecek.

Turkcell Paycell kullanıcıları, Burger Kİng üzerinden verecekleri 20 TL ve üzeri siparişlerde QR kod ile yapılacak olan ödemelerde 2,500 Paycell puan hediye kazanma şansına sahip olacaklar. Kampanyadan kazanılan Paycell puanlar, istenildiği gibi harcanabilecek.

TURKCELL PAYCELL’LİLER BURGER KİNG’DE QR KODUYLA ÖDEME KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri, öncelikle cep telefonlarına Paycell uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Paycell kullanımına başladıktan sonra Burger King üzerinden verilecek 20 TL ve üzeri siparişlerde ödemenin Turkcell Paycell ile yapılması gerekmektedir.

Turkcell Paycell sistemi üzerinden QR kod ile ödeme yapan Turkcell aboneleri, bu ödemeleri sonrasında 2,500 Paycell puan alma hakkına sahip olacaklardır. Turkcell abonelerinin Paycell QR kod ile yapacakları ödeme sonrasında tutar abonenin faturasına yansıtılacaktır.


TURKCELL PAYCELL’LİLER BURGER KİNG’DE QR KODUYLA ÖDEME KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası, tüm Paycell kullanan Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası kapsamında abonelerin kampanyadan faydalanması için öncelikle Paycell uygulamasını indirmesi gerekmektedir.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından faydalanan aboneler, Burger King üzerinden 20 TL ve üzeri harcamalarda Paycell ile ödeme yapmak zorundadır.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası, 10 bin Turkcell abonesi ile sınırlandırılmıştır.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından faydalanan abonelere 2,500 Paycell puan hediye edilmektedir.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından faydalanan abonelerin kazandıkları 2,500 Paycell puan hemen hatlarına tanımlanacaktır.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından kazanılan Paycell puan sadece 1 hafta boyunca geçerlidir. Bir haftalık sürede kullanılmamış olan puanlar otomatik olarak silinecektir.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından kazanılan puan nakit olarak talep edilemez.
  • Turkcell, Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu