Turkcell

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası

Turkcell, online alışveriş mağazası olan Pasaj üzerinden kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası World kredi kartı kullanan abonelere yönelik olarak sunuldu. Bu yazımızda Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerine her fırsatta hediye kazandırmaya devam ediyor. Hazırladığı kampanyalar üzerinden bolca internet hediyesi veren Turkcell, bu sefer de World kredi kartı kullanıcıları için bir hediye kampanyası hazırladı.

TURKCELL PASAJ’ DA WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

 

Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası, tüm World kredi kartı sahibi Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında World kredi kartı sahibi olan Turkcell abonelerinin Turkcell Pasaj üzerinden yapacakları alışveriş karşılığında World puan kazanma şansı olacaktır.

Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası kapsamında hediye World puan kazanmak için en az 500 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekmektedir. Kampanyadan yararlanan Turkcell abonelerinin 500 TL – 1499 TL arası yapacakları alışverişlerde 50 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL World puan hediye edilmektedir. Kampanya kapsamında dijital kart başvurusunda bulunmuş olan Turkcell abonelerine ise +50 TL workld puan hediy edilmektedir.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası

TURKCELL PASAJ’ DA WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

 

Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.

Mobil uygulama üzerinden “Kampanyalar” bölümüne giren Turkcell aboneleri, Turkcell Pasaj kampanyasını bulduktan sonra “Hemen Katıl” butonuna basmak zorundadır. Kampanyaya katılımın ardından Turkcell Pasaj üzerinden 500 – 1499 TL arası ya da 1500 TL ve üzeri alışveriş yapmak mümkün olmaktadır. Alışveriş tutarı göz önünde bulundurularak hediye World puan kredi kartına otomatik olarak yüklenmektedir.


TURKCELL PASAJ’ DA WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

 

Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası, tüm World kart sahibi Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası kapsamında Turkcell Pasaj üzerinden alışveriş yapan abonelere World puan kazanma şansı verilmektedir.
  • Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyasından World puan kazanmak için en az 500 TL tutarında alışveriş yapmak gerekmektedir.
  • Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması gerekmektedir.
  • Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası kapsamında en az 50 TL en fazla 100 TL World puan kazanmak mümkün olacaktır.
  • Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyasından faydalanan abonelerin kredi kartına dijital başvuru ile sahip olmaları durumunda +50 TL World puan daha kazanma şansı sunulmaktadır.
  • Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyasından faydalanmak için alışveriş tutarının tek seferde yapılmış olması gerekmektedir.
  • Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası kapsamında sadece Yapı Kredi Bankası World kart sahipleri World puan kazanabilirler. Albaraka Türk, Vakıfbank ve Anadolu Bank’a ait World kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Turkcell, Turkcell Pasaj’ da Worldpuan Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu