Turkcell

Turkcell Pasaj’da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit!

Turkcell, kurumsal kredi kartı kullananlara özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında kurumsal kredi kartı ile Turkcell Pasaj’ dan alışveriş yapan Turkcell aboneleri, vade farksız 12 ay taksitle alışveriş yapma şansına sahip olacaklar. Bu yazımızda Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell elektronik ürünler sattığı mağazası Pasaj üzerinden yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Turkcell Pasaj üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapan tüm abonelere 12 taksit fırsatı sunulacak.

TURKCELL PASAJ’ DA KURUMSAL KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 12 AY TAKSİT KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyası, tüm kurumsal Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell pasaj üzerinden alışveriş yapan kurumsal kredi kartı sahipleri, taksitle alışveriş fırsatından yararlanabilecekler.

Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyası kapsamında Turkcell Pasaj üzerinden alışveriş yapacak olan tüm aboneler, bu alışverişlerinde kurumsal kredi kartı kullanarak taksit şansına sahip olacaklar.

TURKCELL PASAJ’ DA KURUMSAL KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 12 AY TAKSİT KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyasından yararlanmak için Pasaj üzerinden yapılacak alışverişlerde özellikle kurumsal kredi kartı kullanmak gerekmektedir. Kurumsal kredi kartı ile yapılan alışverişlerde 12 taksit fırsatından yararlanmak mümkün olacaktır.

Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin Turkcell kurumsal faturalı hat kullanması ya da firma üzerinde kayıtlı kurumsal bir hatta sahip olması gerekmektedir. Kurumsal hat sahibi Turkcell aboneleri, kredi kartı üzerinden Pasaj ürünlerinden alarak 12 taksit fırsatından yararlanabilirler.


TURKCELL PASAJ’ DA KURUMSAL KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 12 AY TAKSİT KAMPANYASI ANLAŞMALI KREDİ KARTLARI HANGİLERİDİR?

Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyası anlaşmalı kredi kartları şu şekilde sıralanır;

  • World kart: Vade farksız 12 ay taksit
  • Maximum kart: vade farksız 12 ay taksit
  • Axess kart: vade farksız 12 ay taksit
  • Card finans: vade farksız 12 ay taksit
  • Advantage kart: vade farksız 12 ay taksit

TURKCELL PASAJ’ DA KURUMSAL KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 12 AY TAKSİT KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyası, tüm kurumsal Turkcell aboneleri için geçerli bir kampanyadır.
  • Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyasından faydalanmak için kurumsal kredi kartı ile alışveriş yapmak gerekmektedir.
  • Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyası kapsamında 12 taksitle alışveriş yapmak için abonelerin Turkcell pasaj üzerinden satışa çıkartılan ürünlerden satın alması gerekmektedir.
  • Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyasına katılarak Turkcell Pasaj üzerinden ürün satın alan abonelere taksit tutarı hatlarına yansıtılacak şekilde hesaplanmaktadır.
  • Turkcell, Turkcell Pasaj’ da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu