Turkcell

Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet Veriyor

Turkcell, mobil ödeme yöntemini kullanan aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell mobil ödemeyi kullana tüm abonelere anında 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet Veriyor başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell aboneleri, mobil ödeme yöntemini kullanarak hediye internet kazanmaya devam ediyor. Turkcell mobil ödeme yöntemi sayesinde tüm Turkcell abonelerine haftalık kazanabilecekleri 2 GB internet hediye ediliyor.

TURKCELL MOBİL ÖDEME ANINDA 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanması gerekir.

Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanan tüm aboneler, yapacakları harcamalar karşılığında 2 GB internet hediyesi kazanırlar. 2 GB internet hediyesi bir hafta boyunca kullanılabilir. Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.

TURKCELL MOBİL ÖDEME ANINDA 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyasına başvuruda bulunmak için öncelikle cep telefonunun mesaj bölümünden SMS göndermek gerekir. Turkcell aboneleri ONAYAC yazıp 2222’ye SMS göndererek 2 GB internet kazanma şansına sahip olacaktır.

Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için Turkcell Mobil Ödeme yöntemini kullanarak Fizy, TV+, Lifebox, Goller Cepte ya da Dergilik servislerinden herhangi birisini ücretli olarak kullanmak gerekmektedir.


TURKCELL MOBİL ÖDEME ANINDA 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
  • SMS ile başvurunun ardından Turkcell aboneleri belirlenmiş Turkcell Dijital Servisler üzerinden Turkcell Mobil Ödeme yöntemi ile alışveriş yapmak zorundadır.
  • Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında servislerden ücretli uygulama satın alan tüm abonelere 2 GB internet anında hediye edilecektir.
  • Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyasından verilecek 2 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir. Haftanın dolmasıyla birlikte aboneler var olan paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
  • Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu