Turkcell

Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası!

Turkcell kurumsal aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell kurumsal hat kullanıcılarına 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell sadece bireysel hat aboneleri için değil kurumsal hat aboneleri için de internet kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda kısa bir süre önce kurumsal Turkcell aboneleri için süper hediye kampanyası hazırlandı.

TURKCELL KURUMSAL SÜPER HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası, tüm kurumsal Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında taahhütlü kurumsal paketleri kullanan ve paketini yükselten tüm kurumsal abonelere 2 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası kapsamında sahip olduğu paketi yükselterek bir üst pakete geçen Turkcell kurumsal abonelerine bir ay kullanabilecekleri yurt içinde geçerli 2 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL KURUMSAL SÜPER HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell kurumsal abonelerinin öncelikle kullandıkları taahhütlü tarifenin bir üst tarifesine geçiş yapmaları gerekmektedir. Geçiş için SMS ile başvuruda bulunmak gerekmez.

Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası kapsamında 2 GB internet hediyesi abonelerin kullanım sürelerine göre belirlenen zamanda verilecektir. Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası hediye süresi şu şekilde belirlenmiştir;

 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam eden ve mevcut taahhütlü fiyatı ile yeni taahhütlü fiyat farkı 25TL üzerinde ise 6 ay,
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam eden ve mevcut taahhütlü fiyatı ile yeni taahhütlü fiyat farkı 10-25TL arasında ise 3 ay,
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam eden ve mevcut taahhütlü fiyatı ile yeni taahhütlü fiyat farkı 25TL üzerinde ise 4 ay,
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam eden ve mevcut taahhütlü fiyatı ile yeni taahhütlü fiyat farkı 10-25TL arasında ise 2 ay.


TURKCELL KURUMSAL SÜPER HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NEDİR?

Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası, tüm kurumsal Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası kapsamında bedava internet almak isteyen Turkcell abonelerinin bir üst tarifeye geçiş yapması gerekir.
 • Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası kapsamında abonelere bir ay boyunca geçerli 2 GB internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyasından verilecek 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası kapsamında kazanılan 2 GB internetin kullanım süresi dolduğunda kalan haklar otomatik olarak silinecektir.
 • Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyasından kazanılan 2 GB internet bittiği zaman aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
 • Turkcell, Turkcell Kurumsal Süper Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu