Turkcell

Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası!

Turkcell, faturasız hat aboneleri için internet hediye eden kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell ‘in bu seferki kampanyası yine TL yükleme üzerinden geldi. Bu yazımızda Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, faturalı hat abonelerine olduğu kadar faturasız hat abonelerine de birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlıyor. TL yükleme karşılığında internet hediye edilen kampanyalara bir yenisi daha eklendi.

TURKCELL GÜLÜMSETEN TL YÜKLE GB KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası, tüm faturasız Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında TL yüklemesi yapan abonelere yükledikleri tutar oranında internet hediye edilmektedir.

Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası üzerinden abonelere Gülümseten Aylık 1 GB ve Gülümseten Günlük 1 GB olmak üzere iki kampanya sunulmaktadır. Aboneler, yükledikleri TL tutarında hediye internet paketlerinden birisini kazanma şansına sahip olmaktadır.

TURKCELL GÜLÜMSETEN TL YÜKLE GB KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle hatlarına TL yüklemesi yapması gerekmektedir. Abonelerin gerçekleştirdikleri yükleme tutarına göre aylık ya da günlük 1 GB internet hediyesi verilmektedir.

Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında aylık 1 GB internet kazanmak isteyen abonelerin tek seferde 35 TL yükleme yapması, günlük 1 GB internet kazanmak isteyen abonelerin tek seferde 5 TL – 20 TL arası yükleme yapması yeterli olmaktadır. Kampanyadan faydalanarak bedava GB kazanmak isteyen Turkcell aboneleri, Turkcell mağazaları üzerinden, Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da Turkcell resmi internet sitesi üzerinden TL yüklemesi yapmalıdır.


TURKCELL GÜLÜMSETEN TL YÜKLE GB KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası, tüm faturasız Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında TL yüklemesi yapan tüm abonelere günlük 1 GB ya da aylık 1 GB internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyasına katılarak TL yüklemesi yapan aboneler, yükleme sonrası SMS ile bilgilendirildikten sonra bedava internet haklarını kullanmaya başlayabilirler.
 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyasından verilen aylık ve günlük 1 GB internet hakkı tamamen abonenin yüklediği TL miktarına göre belirlenmektedir.
 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası devamlı bir kampanya değildir. Aboneler yükleme yaptıklarında TL hediyesi alacaklardır.
 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında verilen aylık ve günlük 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında verilen aylık ve günlük 1 GB internet hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyasından internet hediyesi alan abonelere kullanım haklarının %80 ve %100’lük kısmında SMS ile bilgi verilmektedir.
 • Turkcell aboneleri, Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyasından birden fazla kez yararlanma hakkına sahiptir.
 • Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası, tarife veya paket değişimlerinde de devam etmektedir.
 • Turkcell aboneleri, kendi adlarına kayıtlı tek bir hat üzerinden Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyasına katılma hakkına sahip olacaktır.
 • Turkcell, Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu