Turkcell

Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu!

Turkcell, Dijital Operatör uygulaması üzerinden tüm abonelerine hediye dağıtacağı bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell mağazaları üzerinden milyonlarca hediye kazanma şansı verilecek. Bu yazımızda Turkcell Dijital Operatör’ de Kişiye Özel Hediye Havuzu! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, abonelerine özel yeni bir hediye kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Turkcell aboneleri Dijital Operatör uygulaması üzerinden milyonlarca hediyeden birisini kazanma şansına sahip olacaklar.

TURKCELL HEDİYE HAVUZU NEDİR?

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell abonelerinin Dijital Operatör uygulaması üzerinden ulaşabilecekleri bir ekrandır. Bu ekranda abonelerin Turkcell’ den kazanabilecekleri ve geçmişte kazanmış oldukları tüm hediyeler kolaylıkla görüntülenebilir.

Turkcell hediye havuzu, tüm Turkcell abonelerinin kullanabilecekleri bir özelliktir. Bu özelliği kullanabilmek için cep telefonlarına uygulama mağazalarından yüklenmiş olan Dijital Operatör Uygulamasını kullanmak gerekmektedir.

TURKCELL HEDİYE HAVUZU NASIL KULLANILIR?

Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapan Turkcell aboneleri, üst kısımda bulunan menü üzerinden hediye havuzu simgesine dokunarak kolaylıkla hediyelere ulaşabilmektedir. Hediye havuzunu kullanabilmek için abonelerin Dijital Operatör uygulamasının son sürümünü kullanıyor olması gerekmektedir.

Turkcell Hediye Havuzu uygulamasını kullanan aboneler, bu havuz üzerinden farklı kampanyalar dahilinde kendilerine özel hediye kazanma fırsatını yakalarlar. Tarihçe bölümünden son 12 ayda kazanılmış olan tüm hediyeler görüntülenebilir. Ayrıcalıklar sekmesinden ise Turkcell ayrıcalıklarından yararlanma şansı kazanılabilir.


TURKCELL DİJİTAL OPERATÖR’ DE KİŞİYE ÖZEL HEDİYE HAVUZU KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu kampanyasına katılmak isteyen Turkcell abonelerinin yeni bir tarifeye geçiş yapmış olması gerekmektedir. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden hediye havuzu sekmesine girerek verilen GB, sosyal medya kullanım hakkı, dakika ya da SMS hakları kolaylıkla görüntülenebilir.

Turkcell aboneleri, Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu kampanyasından diledikleri zaman yararlanma hakkına sahiptir.  Ücretsiz olarak giriş yapılan bu uygulama üzerinden hediye kazanmanın yanı sıra kişiye özel sunulan avantajlardan da yararlanmak mümkün olmaktadır.

TURKCELL DİJİTAL OPERATÖR’DE KİŞİYE ÖZEL HEDİYE HAVUZU KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu kampanya detayları şu şekildedir;

  • Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu kampanyası tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış olan kampanyadır.
  • Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu kampanyasından yararlanmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmak gerekmektedir.
  • Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu kampanyası kapsamında aboneler hem geçmişte kazandıkları hediyeleri görüntüleme hem de yeni hediyeler kazanma şansına sahip olurlar.
  • Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu kampanyası, GB, dakika ve SMS gibi birbirinden avantajlı hediyeleri bir arada abonelerine sunmaktadır.
  • Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu üzerinden son 12 ayda kazanılmış olan tüm hediyeler görüntülenebilir.
  • Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu kampanyası sayesinde kişiye özel ayrıcalıklı indirim ve hediye haklarından yararlanmak mümkündür.
  • Turkcell abonelerinin Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzunu kullanabilmesi için Dijital Operatör uygulamalarının güncel olması gerekmektedir.
  • Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu hediyelerini almak isteyen abonelerin yeni bir tarifeye geçmiş olması gerekmektedir.
  • Turkcell, Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu