Turkcell

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası!

Turkcell, abonelerinin güvenle internet kullanmalarını sağlamak için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell Dijital Güvenlik Servisi’ ne abone olan tüm kullanıcılar, 6 ay boyunca internetin tüm zararlarından korunacak. Bu yazımızda Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

İnternet çok geniş bir dünya haline geldi. Hemen her alanda bilgi ve içeriğe erişimin sağlandığı internet üzerinden ne yazık ki dolandırıcılık ve sahtekarlık olayları da sıklıkla gerçekleştiriliyor. Bu durumdan abonelerini korumak isteyen Turkcell, yeni bir kampanya hazırladı.

TURKCELL DİJİTAL GÜVENLİK SERVİSİ 6 AYLIK PAKET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell servislerinden birisi olan Turkcell Dijital Güvenlik Servisi’ ne abone olan tüm kullanıcılar, uygun fiyat üzerinden 6 ay boyunca korumaya alınmaktadır.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası sayesinde aboneler 6 ay boyunca internet üzerinden yaşayabilecekleri tüm dolandırıcılık, hesap ele geçirme gibi olaylara karşı Turkcell tarafından koruma altına alınmış olacaktır. Bununla birlikte kampanyaya dahil olan abonelere haftalık 1 GB internet hediyesi de verilmektedir.

TURKCELL DİJİTAL GÜVENLİK SERVİSİ 6 AYLIK PAKET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyasına katılmak için abonelerin kullanabilecekleri iki yöntem bulunmaktadır. Turkcell aboneleri Dijital Operatör Uygulaması üzerinden servis üyeliğini aktif hale getirebilirler.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyasına SMS ile katılmak isteyen Turkcell aboneleri, cep telefonlarının mesaj bölümünden GUVENLIK yazıp 2200’a SMS göndererek de servis üyeliklerini başlatabilirler. Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası kapsamında servis üyeliği aylık 28 TL olarak belirlenmiştir. Aboneler 6 ay boyunca aylık ödeme şeklinde kullanım sağlayabilirler.


TURKCELL DİJİTAL GÜVENLİK SERVİSİ 6 AYLIK PAKETİ NASIL KULLANILIR?

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paketini kullanmak için aboneler öncelikle aboneliklerini başlatmak zorundadır. Abonelik başlatıldığı andan itibaren servis kullanıma hazır olacaktır. Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paketi sayesinde aboneler güvenli olmayan oltalama ve dolandırıcılık sitelerine giriş yaptıkları anda servis tarafından uyarılacaktır.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paketinin bir diğer özelliği, abonelerin sosyal medya ya da e – posta adreslerinin şifrelerini çalmaya yönelik bir girişim olması durumunda bilgilendirileceklerdir. Bu bilgilendirme özelliğinden faydalanmak için abonelerin https://dgs.turkcell.com.tr/ adresine girerek e – posta adreslerini eklemeleri gerekmektedir. Şifre sızıntı hizmetinden faydalanmak için abonelere 3 adet e – posta adresi ekleme hakkı verilmektedir.

TURKCELL DİJİTAL GÜVENLİK SERVİSİ 6 AYLIK PAKET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası, tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası kapsamında servise abone olanlar 6 ay boyunca aylık 28 TL ücret ödemektedir.
  • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyasına katılan abonelerin servis abonelikleri devam ettiği sürece tüm internet hesapları ve şifreleri koruma altına alınmaktadır.
  • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası kapsamında abonelerin zararlı sitelere girişleri durumunda hemen uyarı mesajı gönderilmektedir.
  • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası, Turkcell’ in anlaşmalı olduğu tüm şebekeler üzerinden kullanılabilmektedir.
  • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler, Dijital Operatör uygulaması üzerinden servis aboneliklerini kısa sürede iptal ettirebilirler.
  • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL GUVENLIK yazıp 2200’a SMS göndererek abonelik iptalini gerçekleştirebilirler.
  • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyasın katılan aboneler 6 aylık sürenin dolmasıyla birlikte yeni abonelik başvurusunda bulunabilirler.
  • Turkcell, Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu