Turkcell

Turkcell Dergilik’ten Bol GB’lı Yarışma Kampanyası!

Turkcell, aboneleri için hazırladığı uygulamalar üzerinden de internet hediye etmeye devam ediyor. Operatörün bu seferki hediye kampanyası, Dergilik uygulaması üzerinden hazırlandı. Bu yazımızda Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerini internetsiz bırakmamak için sürekli olarak GB dağıttığı kampanyalar hazırlıyor. Turkcell’ in bu seferki kampanyası Dergilik uygulamasını kullanan aboneler için geldi. Dergilik uygulaması üzerinden hazırlanan bilgi yarışmasına katılan ve başarılı olan tüm abonelere internet hediye edilecek.

TURKCELL DERGİLİK’ TEN BOL GB’ LI YARIŞMA KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Dergilik uygulaması üzerinden genel kültür içerikli olarak hazırlanmış olan yarışmaya katılan ve başarılı olan abonelere internet hediye edilmektedir.

Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası kapsamında dergilik uygulaması üzerinden yayınlanan bilgi yarışmasına katılan tüm aboneler arasında ilk 10’ a giren abonelere 5 GB, sonrasında ise 1 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL DERGİLİK’ TEN BOL GB’ LI YARIŞMA KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyasına katılmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle Dergilik uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın cep telefonuna indirilmesinin ardından Dergilik uygulaması içerisinden hazırlanan genel kültür içerikli bilgi yarışmasına ulaşmak mümkün olacaktır.

Turkcell Dergilik‘ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyasına katılan aboneler, kendilerine yöneltilecek olan 10 soruya doğru cevap vermek zorundadır. Her soru için 10 saniye süre belirlenmiştir. Bu süre bitmeden önce sorulara doğru cevap vermek gerekmektedir. Soruların hepsine doğru cevap veren ve ilk 10’ a giren abonelere 5 GB internet hediye edilecektir. İlk 100 içerisinde yer alan yarışmacılar ise 1 GB internet hediyesi kazanacaklardır.


TURKCELL DERGİLİK’ TEN BOL GB’ LI YARIŞMA KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası kapsamında internet hediyesi kazanmak isteyen abonelerin öncelikle Dergilik uygulamasını indirmesi gerekmektedir.
  • Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyasına katılan aboneler, Dergilik uygulaması içerisinden hazırlanan bilgi yarışmasına ulaşabilecektir.
  • Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası kapsamında bilgi yarışmasına katılarak hazırlanmış 10 soruya doğru cevap veren abonelerden ilk 10’ a giren abonelere 5 GB, ilk 100’e giren abonelere 1 GB internet hediye edilecektir.
  • Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası kapsamında verilecek olan internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası kapsamında alınan internet hediyelerinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyasından internet hediyesi kazanmak için tüm sorulara verilen süre içerisinde doğru cevap vermiş olmak gerekmektedir.
  • Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyasından hazırlanan bilgi yarışmasında sorulara cevap verme süresi 10 saniye olarak belirlenmiştir. Bu süre içerisinde cevaplanmayan sorular yanlış olarak geçerli olacaktır.
  • Turkcell abonelerinin Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası kapsamında 150 defa bilgi yarışmasına katılma hakkı bulunmaktadır.
  • Turkcell, Turkcell Dergilik’ ten Bol GB’ lı Yarışma Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu