TurkcellTurkcell Bedava İnternet

Turkcell Biz Birbirinden Avantajlı Fırsatların Sunulduğu Kampanya

Turkcell Biz Nedir?

En az 2, en çok 5 kişi ile beraber ekibinizi oluşturarak tasarruf edebileceğiniz, GB paylaşabileceğiniz, indirim kazanabileceğiniz, yenilikçi bir platformdur.

 

Turkcell Biz’e Katılmak İçin Neler Gereklidir?

Turkcell Biz tamamen ücretsiz bir platformdur. Bireysel faturalı tüm müşterilerimiz, hiçbir tarife/paket değişikliği yapmadan Turkcell Biz ekiplerini oluşturabilirler.

 

Turkcell Biz’e Nasıl Katılırım?

Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolay bir şekilde Turkcell Biz ekibinizi oluşturabilir, sevdiklerinizi davet edebilirsiniz!

 

Avantajlar

 

GB Transferi

Ana paketinizdeki internetinizden kullanmadığınız GB’ları Turkcell Biz ekibinizin diğer üyelerine ücretsiz transfer edebilirsiniz!

 

Yeni Müşteri Referansına %10 İndirim

Sevdiklerinizi Turkcell’e davet edin, Turkcell Biz kapsamında 12 ay boyunca ana paketinize %10 indirim kazanın!

Üstelik, tüm üyelere 12 ay boyunca 1GB hediye

 

Ekip İçi Sınırsız Konuşma

Turkcell Biz üyeleri kendi aralarında ücret ödemeden, doyasıya konuşabilirler. Ekibinizin her bir üyesiyle hiçbir ek ücret ödemeden gönlünüzce konuşabilirsiniz.

 

Gençlere Özel Ek İnternet

Turkcell Biz’de 25 yaş ve altındaki her bir üyeye, paketine ek ayda 2GB internet ücretsiz

 

65 Yaş Üstü Büyüklerimize Akıllı Fatura

65 yaş üstündeki her bir üyeye Akıllı Fatura ücretsiz.

 

Turkcell Biz’e Özel Avantajlı Ev İnterneti

Turkcell Biz ekibinize özel avantajlı Fiber internet teklifimizden yararlanabilirsiniz.

 

04.09.2020 – 31.12.2021 tarihleri arasındadır. En az 2, en fazla 5 bireysel faturalı ses abonesi “Turkcell Biz” gruplarını oluşturabilir ve tarife koşulu olmaksızın faydalardan yararlanabilirler. Grup üyeleri kendi aralarında sınırsız konuşabilir. Faturalama dönemi boyunca aboneler maksimum 2 kez olmak üzere tek seferde 1 GB transfer yapabilir ve maksimum 2 kez olmak üzere tek seferde 1 GB transferi alabilirler. 25 yaş ve altı tarifelerine ek her ay 1 kez ücretsiz günlük 2 GB internet alma hakkına sahiplerdir. Aboneler “Turkcell Biz” gruplarında kalmaya devam ettikleri sürece faydaları devam eder, gruptan çıktıkları durumda faydalardan yararlanma haklarını kaybederler. 1 abone yalnızca 1 “Turkcell Biz” grubunda bulunabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu