Turkcell

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell, Pasaj üzerinden sunduğu hediye internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Abonelere sunulan bu yeni kampanya kapsamında Turkcell pasaj üzerinden yapılacak alışverişler üzerinden 5 GB internet kazanmak mümkün olacak. Bu yazımızda Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, internet hediye ettiği kampanyalarına her gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Turkcell abonelerine bu sefer sunulan internet kampanyası Pasaj üzerinden geldi. Turkcell Pasaj üzerinden alışveriş yapan abonelere 5 GB internet hediye edilecek.

TURKCELL BİR TIKLA AYIRT, MAĞAZADAN AL 5 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

 

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Pasaj üzerinden satışa çıkartılmış ürünlerden kontratlı olarak satın almak gerekmektedir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında Turkcell Pasaj üzerinden ürün ayırtan ve ayırttığı ürünü mağaza üzerinden satın alan abonelere haftalık kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edilecektir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası

TURKCELL BİR TIKLA AYIRT, MAĞAZADAN AL 5 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

 

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası başvurusunda bulunmak için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Turkcell aboneleri, Turkcell Pasaj üzerinden tapacakları alışveriş sırasında seçtikleri kontratlı ürünü ayırttıktan sonra 2 gün içerisinde en yakın Turkcell mağazası üzerinden satın almak zorundadır.

Turkcell Pasaj üzerinden bir tıkla ayırtılan ürünün Turkcell mağazasından satın alınmasının ardından abonelere hediye edilecek olan haftalık 5 GB internet hediyesi satışın ardından 5 gün sonra hatta tanımlanacaktır.

TURKCELL BİR TIKLA AYIRT, MAĞAZADAN AL 5 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

 

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında Turkcell abonelerinin Pasaj üzerinden ürün seçmeleri ve mağazadan satın almak üzere ürünü ayırtmaları gerekmektedir.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında ayırt edilen ürünün 2 gün içerisinde Turkcell mağazası üzerinden satın alınması gerekmektedir.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasına katılarak Pasaj üzerinden ayırttığı ürünü mağazaya giderek satın alan abonelere 5 GB internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından verilen 5 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilmektedir.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan 5 GB internet, mağazadan yapılacak olan alışverişin tamamlanmasından 5 gün sonra hatta otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında 2 gün içerisinde mağazadan ayırtılan ürünün satın alınamaması durumunda işlem iptal edilecektir.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasının başka kampanyalar ile birleştirilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu