Turkcell

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası!

Turkcell tarafından sunulan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Turkcell BİP uygulamasını kullanan tüm abonelere hediye internet kullanım hakkı verecek. Bu yazımızda Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, anlık mesajlaşma uygulaması olan BİP üzerinden kampanya hazırlamaya devam ediyor. Turkcell’ in son hazırladığı kapmanya, Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası adı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

TURKCELL BİP KULLAN KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.  Kampanyadan yararlanan abonelere BİP kullanımları karşılığında günlük 1 GB internet kullanım hakkı verilmektedir.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası üzerinden BİP kullanmaya başlayan aboneler, uygulama üzerinden sürekli olarak mesajlaşarak her ay kullanım yoğunlukları göz önünde bulundurularak internet hediyesi kazanabilmektedir.

TURKCELL BİP KULLAN KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle BİP uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekir. BİP uygulamasını yükleyen aboneler, belirlenen mesaj hedeflerini tutturdukça internet hediyesi kazanma şansına sahip olmaktadır.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından hediye 1 GB internet kazanmak için abonelerin 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10000 mesaj hedefine ulaşması gerekmektedir. Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından internet kazanmak için atılan mesajların kişiden kişiye ya da kişiden gruba yapılmasının herhangi bir sakıncası yoktur. Belirlenen mesaj sayısına ulaşan abonelere BİP Yıldızları arasında girme hakkının yanı sıra 1 GB günlük internet hediyesi de verilmektedir.


TURKCELL BİP KULLAN KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası kapsamında BİP uygulamasını indiren tüm abonelere 1 GB günlük internet kazanma hakkı verilmektedir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası kapsamında 1 GB internet kazanmak için abonelerin belirlenen mesajlaşma kotalarına ulaşması gerekmektedir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası hedefine ulaşan aboneler, BİP uygulaması içerisinde yer alan “Haftanın Hediyesini Al” butonuna basarak internet hakkını kullanmaya başlayacaktır.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası kapsamında 1 GB internet hediyesinin hatta tanımlandığı mesajının ardından aboneler hediyelerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından verilen 1 GB internet gün tamamlandığında otomatik olarak silinmektedir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından verilen 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından verilen internet hediyesinin %80 ve %100’lük kısmının kullanılması durumunda abonelere SMS İle bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından kazanılan bedava internet kullanım hakkının dolması ile birlikte aboneler var olan tarifelerindeki internet üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır.
 • Turkcell, Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu