Turkcell Bedava İnternet

Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP bedava internet kampanyaları ile abonelerine her gün bol bol bedava internet vermektedir. Turkcell tarafından müşterilerine özel olarak hazırlanan Turkcell BİP uygulaması sevdikleriniz ile mesajlaşabilir hemde dakikalarından düşmeden görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

BİP uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Belli dönemlerde yaptığı kampanyalar ile hediye internet dağıtan Turkcell bip bedava internet kazanma yollarından biride Bip bedava internet 2020 kampanya ve paketlerini güncel olarak takip etmektir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell BİP bedava internet 2020 kampanyaları, Turkcell Bip bedava internet kazanma yolları ve Turkcell BİP bedava internet nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

İşte Turkcell BİP bedava internet kazanma yolları;

Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP uygulaması ile bedava internet kazanmak için güncel kampanyalar arasında bulunan BİP kullan kazan kampanyası ve BİP yıldızları kampanyası ile BİP uygulaması üzerinden sevdiklerinizle mesajlaştıkça hediye internet kazanırsınız.

Bip uygulamasını ilk defa telefonunuza indirdiğiniz ve arkadaşınızı önerdiğinizde hattınız 1 GB bedava internet yüklenecektir.

BİP Kullan Kazan Kampanyası

BİP kullan kazan kampanyası Turkcell müşterileri BİP uygulamasını üzerinden mesaj attıkça bedava internet kazanıyor. Mesaj yoğunluğuna bağlı olarak haftalık olarak attığınız mesaj sayısına bağlı olarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

İster sevdikleriniz ile mesajlaşın isterseniz grup kurarak mesaj attın hediye internet kazanabilirsiniz. Ne kadar çok mesaj atarsanız kazanma ihtimaliniz daha çok yükselir.

BİP Kullan Kazan Kampanyası 

Turkcell BİP Bedava İnternet Kazanma

Turkcell BİP bedava internet kazanma yollarından biride Kim 1 GB İster bilgi yarışmasıdır. Hergün oynayabileceğiniz Kim 1 GB İster bilgi yarışmasında tüm sorulara doğru cevap vererek anında bedava 1 GB internetin sahibi olursunuz.

Toplamda 5 aşamadan oluşan Kim 1 GB ister bilgi yarışmasında her aşamada 3 soru sorulur toplamda 15 soru bilerek 1 GB internetin sahibi olursunuz. İster 1 aşamadaki 3 soruya doğru cevap vererek çekibileceğiniz gibi isterseniz bütün aşamadaki sorulara cevap verebilirsiniz. He aşamada belirli oranda hediye internet verilirken tüm aşamaları geçtiğinizde 1 GB hediye internet kazanırsınız.

Turkcell BİP Kim 1 GB İster 

BİP Hediye Yarışı Bedava İnternet

Bip uygulaması üzerinde sevdiklerine attığın her mesaj ve aramalarda hediye puan kazanırsınız. Bip uygulamasını telefonunuz indirdiğinizde kazanmaya başlayacağınız puanlar haftalık olarak hesaplanır. Her haftalık kazandığınzı puana gçre 5 GB, 2 GB yada 1 GB bedava internet kazanırsınız.

BİP hediye yarışına katılmak için BİP uygulamasına giriş yaparak keşfet kısmından Hediye Yarışı kanalı takip etmeniz yeterlidir.

Turkcell Bip Yıldızı Bedava İnternet

Her hafta tekrarlanan Bip Yıldızı yarışmasından bir önceki hafta atığınız mesaj yoğunluğuna başlı olarak bedava internet kazanırsınız. Sevdiklerinize mesaj atarak yada grup kurarak BİP yıldızı olup bedava internetinizi alabilirsiniz. Haftada 1 defa katılabileceğiniz BİP yıldızı yarışmasında attığınız mesajları anlık olarak takip etmem mümkün.

Bip Yıldızı olmak için bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra BİP Yıldızları kanalını takip etmen yeterli. Yarışma her hafta pazertesi günü başlayacaktır.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell BİP bedava internet kampanyaları sizler için güncel olarak derlemeye çalıştım. İşte Turkcell bip bedava internet kampanyaları 2020 listesi;

Turkcell BİP EBA 6 GB  Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell ve Milli Eğitim Bakanlığının aldığı ortak karar ile tüm öğrencilerinin hatlarına Eba yönüne kullanmak üzere 6 GB bedava internet yüklemesi yapılacaktır. Uzaktan eğitimi desteklemek için ister faturalı olsun isterse faturasız herkesin hattına bedava 6 GB internet tanımlanacaktır.

Turkcell Bip eba 6 gb bedava internet kampanyasına katılmak için Bip keşfet kısmından EBA kanalını takip etmeniz yeterlidir. Hattınıza tanımlanacak 6 GB bedava internet eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli olacaktır.

Turkcell BİP Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet

Turkcell ve YOK arasında yapılan anlaşma ile beraber üniversite öğrencilerinin uzaktan eğitim sistemini desteklemek için tüm faturalı ve faturasız Turkcell müşterilerine 6 GB bedava internet verilecektir.

Turkcell Bip uygulamasında üzerinden talep edilmesi halinde hatlara yüklenecek olan 6 GB bedava internet için BİP keşfek kısmından alabilirsiniz. Keşfet linkine tıklayarak Kampüs Evinde kanalını takip ederek bedava internetinizi hemen alabilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell Bip bedava internet kazanmak ve Bip bedava internet kampanyaları için sizlere 2020 güncel kampanyalarını yazmaya çalıştım. Turkcell Bip bedava internet yapmak için uygulamayı mutlaka telefonunuz yüklemeli ve Keşfet linkinden diğer güncel kampanyalar takip edilmelidir.

Bip Kullan 1 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell hat sahibi iseniz sizde hemen BİP uygulamasını kullanmaya başlayarak 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Daha önce BİP uygulamasını kullanmadıysanız yada yeni kullanmaya başladıysanız hattınızdan ”ARTI 1GB BİP” yazıp 2222’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell BİP bedava internet 2020 kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu