Turkcell

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell, her yıl Ramazan ayına özel abonelerine bedava internet hediyesi veriyor. Bu yıl da Ramazan ayına sayılı günler kala Turkcell abonelerinin gözü, gelecek olan bedava internet kampanyasına çevrildi. Bu yazımızda Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, her özel günde ve dönemde olduğu gibi Ramazan ayında da abonelerine birbirinden ilgi çekici internet hediyeleri veriyor. 2021 yılı Ramazan ayına sayılı günler kala, Turkcell abonelerinin gözü yine operatörlerinden gelecek hediye kampanyası haberine çevrildi.

TURKCELL 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında her yıl Turkcell abonelerine faturalı ya da faturasız hat sahibi olması fark etmeksizin bedava internet hediyesi verilmektedir.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında bu sene de Ramazan ayına özel internet hediyesi verilecek. Geçen yıllarda da Ramazan ayına özel internet hediyesi veren operatör, 2021 yılı Ramazan ayı için de hazırladığı kampanyayı açıkladı. Açıklama kapsamında bu yıl tüm Turkcell abonelerine 2 GB internet hediye edilecek.

TURKCELL 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle Dijital Operatör uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından cep telefonu numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılmalıdır.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Dijital Operatör uygulamasına giren aboneler, ana sayfada yer alan “Turkcell Ramazan’a Özel İnternet” sekmesine tıklanmalıdır. Sekmeye girişin ardından sayfada yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak bedava internet hakkına sahip olmak mümkün olacaktır. Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet hediyesi bir ay boyunca kullanılabilir.


TURKCELL 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.
  • Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüm Turkcell abonelerine bir ay boyunca 2 GB internet hediye edilmektedir.
  • Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesini almak isteyen abonelerin Dijital Operatör uygulamasına giriş yapması gerekmektedir.
  • Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına girerek kampanyaya katılan abonelerin hatlarına otomatik olarak 2 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.
  • Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir.
  • Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kalan internet hakkını öğrenmek isteyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden KALAN yazıp 2222’ ye SMS göndermek zorundadır.
  • Turkcell, Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu