Turkcell

Turkcell 2020 Aralık Ayına Özel 60 GB Hediye İnternet Dağıtıyor!

Turkcell, abonelerini şaşırtacak kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. 2020 yılının bitmesine sayılı günler kala, Turkcell aboneleri için yeni bir internet hediyesi kampanyası geldi. Bu yazımızda Turkcell 2020 Aralık Ayına Özel 60 GB Hediye İnternet Dağıtıyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, oldukça zorlu geçen 2020 yılının bitmesine az bir zaman kala, faturasız hat abonelerini sevindirecek bir kampanya hazırladığını açıkladı. Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası adı altında hazırlanan bu yeni kampanya üzerinden aboneler 60 GB internet kazanabilecekler.

TURKCELL BOL GB TANIŞMA SETİ KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, Turkcell tarafından yeni faturasız hat alarak Turkcell abonesi olmuş yeni kullanıcılara yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında hazır kart satın alarak Turkcell abonesi olan tüm yeni kullanıcılara bedava internet hediye edilmektedir.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası sayesinde yeni Turkcell abonesi olan tüm kullanıcılara toplamda 60 GB bedava internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Turkcell abonesi olan ve faturasız hat ile bu aboneliğini başlatan tüm yeni aboneler, internet hediyesini alabilecektir.

TURKCELL BOL GB TANIŞM

SETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından yararlanmak için abonelerin Turkcell hazır kart satın alarak yeni abone olması gerekmektedir. Faturasız Turkcell abonesi olan yeni müşterileri, aylık 34 TL yükleme yapmaları karşılığında 60 GB internet hediyesini kazanırlar.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından faydalanarak Turkcell faturasız hat abonesi olan ve aylık 34 TL yükleme yapan tüm yeni abonelere ilk 3 ay aylık 20 GB olmak üzere toplamda 60 GB internet hediye edilecektir.


TURKCELL BOL GB TANIŞMA SETİ KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası içeriği şu şekilde sıralanır;

 • 25 GB internet
 • İlk 3 ay 20 GB (Toplamda 60 GB) internet hediye
 • Her yöne 750 dakika konuşma
 • Her yöne 250 SMS

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin her ay düzenli olarak 34 TL yükleme yapmaları gerekmektedir. Turkcell abonelerinin yapacağı TL yüklemesi sonucunda 3 ay boyunca 20 ‘ şer GB internet kazanma hakları oluşacaktır.

TURKCELL BOL GB TANIŞMA SETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, sadece Turkcell faturasız hat sahibi abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından faydalanmak için yeni hazır kart satın alarak abone olmak gerekmektedir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasına katılan abonelerin internet hediyesini kazanabilmesi için her ay en az 34 TL yükleme yapması gerekmektedir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından ilk 3 ay 20 GB olmak üzere toplamda 60 GB internet hediyesini kazanmak mümkündür.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasına katılan abonelerin internet hediyesinden en fazla 3 kere faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından verilen 60 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından kazanılan 60 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu