Turkcell

Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell, faturalı esnaf aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında İşte Destek Paketi, İşte Paketler ya da Esnaf Paketlerinden birisini kullanan abonelere 12 ay boyunca 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, esnaf olan abonelerini internet yönünden desteklemek adına yeni bir kampanya başlattı. Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında belirlenen iş paketlerinden birisini kullanan tüm abonelere 2 GB internet hediye edecek.

TURKCELL 12 AY 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, hattında iş ile ilgili paketleri kullanan çalışan ve esnaf abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenen paketlerden birisine geçen tüm abonelere 12 ay boyunca aylık 2 GB internet hediye edilmektedir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler, esnaflara ya da çalışanlara öze olarak hazırlanmış olan paketlerden birisini kullanmak zorundadır. Belirlenmiş tarifelerden birisini kullanan abonelere 12 ay boyunca aylık 2 GB olmak üzere toplamda 24 GB internet hediye edilmektedir.

TURKCELL 12 AY 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler, öncelikle belirlenmiş olan tarifelerden birisine geçmek zorundadır. Pakete geçiş yapan aboneler otomatik olarak 2 GB internet hediyesini alma hakkı kazanırlar. Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, ilk pakete geçiş yapan 5000 Turkcell abonesi ile sınırlandırılmıştır.

Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası paketleri şu şekilde sıralanır;

 • Esnaf paketi
 • İşte Destek paket
 • İşte paketler

Söz konusu paketlerden birisine geçiş yapan Turkcell aboneleri, aylık 2 GB internet hediyelerini 12 ay süreyle kullanma şansına sahip olacaktır.

TURKCELL 12 AY 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm esnaf Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında abonelerin belirlenmiş paketlerden birisini kullanması gerekmektedir.
 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanacak abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekmemektedir.
 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası 5000 kişi ile sınırlandırılmıştır.
 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında kampanyadan yararlanan abonelere her ay 2 GB internet hakkı otomatik olarak yüklenecektir.
 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyasına katılan abonelere toplamda 24 GB internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen 2 GB internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan aylık 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen 2 GB internetin kullanım hakkı bittiği zaman aboneler var olan tarife interneti üzerinden ücretlendirilirler.
 • Turkcell, Turkcell 12 Ay 2 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu