Türk Telekom

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom, WhatsApp’ ın son gizlilik politikasına gelen tepkilerin ardından Yaay ve BİP uygulamalarının kullanılmasını desteklemek adına yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri her iki uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilecekler. Bu yazımızda Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Dünya genelinde en fazla kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp üzerinden yapılan son düzenlemeler ile birlikte birçok kullanıcı bu koşulları kabul etmemek adına kullandığı uygulamayı değiştirme kararı aldı.

TÜRK TELEKOM’DAN YAAY VE BİP’TE ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom’ un anlık mesajlaşma uygulaması olan Yaay ve Turkcell’ in anlık mesajlaşma uygulaması olan BİP kullanımını desteklemek için bedava kullanım hakkı verilmektedir.

Whatsapp’ ın kullanıcılarından özel bilgileri ile ilgili izin istemesinin ardından bu durumdan rahatsızlık duyan kullanıcıların farklı platformlara yönelmesi üzerine harekete geçen Türk Telekom, abonelerinin ücretsiz olarak Yaay ve BİP kullanımını desteklemek adına kampanya hazırladığını açıkladı.

TÜRK TELEKOM’DAN YAAY VE BİP’TE ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin sadece uygulama mağazası olan Google Play Store ve APP Store üzerinden Yaay ya da BİP uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekmektedir.

İndirme ve kayıt işleminin ardından her iki uygulama da Türk Telekom abonelerince ücretsiz olarak kullanılabilir. Yaay ve BİP uygulamaları üzerinden ücretsiz olarak yazışmak, fotoğraf ve video göndermek, sesli mesaj yollamak gibi işlemler ile birlikte görüntülü ve sesli görüşme yapmak da mümkün olacaktır.


TÜRK TELEKOM’DAN YAAY VE BİP’TE ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından faydalanmak için abonelerin uygulama mağazasından Yaay ya da BİP uygulamalarını indirmesi yeterli olmaktadır.
  • Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası, WhatsApp yerine alternatif anlık mesajlaşma uygulaması arayan aboneler için hazırlanmıştır.
  • Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından yararlanan abonelerin Yaay ve BİP kullanımları tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  • Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından yararlanan aboneler, Yaay ve BİP uygulamalarını internet paketlerinden hiç harcamadan kolay bir şekilde kullanabilirler.
  • Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası kapsamında uygulamayı indirme ile birlikte anında otomatik olarak ücretsiz kullanım hakkı tanımlanacaktır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu