Türk Telekom

Türk Telekom Yıldızlı Günlerde Kaçırılmayacak Fırsat!

Türk Telekom, yıldızlı günlere özel aboneleri için avantajlı tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Operatörden yıldızlı günlere özel kaçırılmayacak yeni bir fırsat geldi. Bu yazımızda Türk Telekom Yıldızlı Günlerde Kaçırılmayacak Fırsat! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom, abonelerinin yüzünü güldürecek tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Yıldızlı günlere özel birbirinden avantajlı tarifeler hazırlayan operatörden faturalı hat aboneleri için yeni bir tarife haberi geldi.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER TAM SENLİK 10 TARİFESİ KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom aboneleri için yıldızlı günler kampanyası kapsamında Tam Senlik 10 tarifesini hazırladı. Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası kapsamında faturalı hat abonelerine 10 GB internet içerikli tarife uygun fiyatla verilecek.

Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri belirlenen yıldızlı günlerde seçilmiş olan tarifeye geçerek hem avantajlı bir tarife kullanma hem de bu tarifeyi çok uygun fiyata alma şansına sahip olmaktadır.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER TAM SENLİK 10 TARİFESİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, belirlenen tarihler arasında Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ya da Türk Telekom mağazaları üzerinden hazırlanmış Tam Senlik 10 tarifesine geçiş yapabilirler.

Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası kapsamında yüksek içerikli tarifeyi uygun fiyatla almak mümkündür. Kampanya kapsamında Tam Senlik 10 tarifesine geçiş yapan abonelere Sil Süpür uygulaması üzerinden ayda toplam 5 GB ek internet hediyesi de verilmektedir.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER TAM SENLİK 10 TARİFESİ KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası içeriği şu şekilde sıralanır;

  • 10 GB internet
  • Her yöne 1000 dakika konuşma
  • Her yöne 250 SMS
  • Sil Süpür uygulamasından 5 GB ek internet
  • Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi ücreti: 39,74 TL

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER TAM SENLİK 10 TARİFESİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası kapsamında belirlenen yıldızlı günlerde aboneler için uygun fiyatlı ve yüksek içerikli tarifeler hazırlanmaktadır.
  • Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası kapsamında hazırlanan tarifeye Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ve Türk Telekom mağazaları üzerinden geçiş yapmak mümkündür.
  • Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyasından mevcut faturalı hat aboneleri, yeni hat aboneleri ve numara taşıma ile gelen aboneler faydalanabilirler.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Yıldızlı Günler Tam Senlik 10 Tarifesi Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu