Türk Telekom

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası!

Türk Telekom, markalar ile işbirliği yaparak kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu seferki kampanya Teknosacell kullanıcılarına yönelik olarak hazırlandı. Bu yazımızda Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom her gün yeni bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Türk Telekom ‘un bu sefer kampanya yaptığı marka Teknosa oldu. Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası kapsamında Teknosacell faturasız paket satın alanlara 90 gün indirimli fiyattan yararlanma hakkı verilecek.

TÜRK TELEKOM TEKNOSACELL FATURASIZ 50 GB WİFİ PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası, Türk Telekom tarafından Teknosacell faturasız kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Teknosacell faturasız 50 GB wifi paketi çok uygun fiyatlar ile sunulacaktır.

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyasından yararlanan aboneler 50 GB internet içeren pakeri 90 gün boyunca aylık 99 TL karşılığında kullanabilirler. Kampanyaya başvuruda bulunmak için SMS atmak gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM TEKNOSACELL FATURASIZ 50 GB WİFİ PAKETİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası başvurusunda bulunmak için öncelikle SMS atmak gerekmektedir. Kampanyaya başvuruda bulunacak olan tüketiciler cep telefonlarının mesaj bölümünden MOBIL 50GB yazıp 5599’a SMS göndererek kampanyadan yararlanabilirler.

SMS ile kampanyaya katılım sağlamış olan tüm Türk Telekom aboneleri, Teknosacell faturasız 50 GB wifi kullanımını normalden çok daha düşük fiyat karşılığında kullanma hakkına sahip olmuş olurlar.


TÜRK TELEKOM TEKNOSACELL FATURASIZ 50 GB WİFİ PAKETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası, Türk Telekom Teknosacell faturasız tarifelerinde bulunan tüm abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası kapsamında abonelere ilgili paket üzerinden 90 gün geçerli 50 GB internet kullanım hakkı verilmektedir.
  • Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyasına katılan aboneler 50 GB kullanım hakkından 3 ay boyunca aylık 99 TL ücretle yararlanabilirler.
  • Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası kapsamında abonelere verilen 50 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası, 90 günlük bir kampanyadır. Sürenin bitmesinin ardından otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyasından yararlandıktan sonra süreleri dolunca bir kez daha satın alma hakkına sahip olurlar.
  • Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası kapsamında sunulan 50 GB internetin %80’i ve %100’ü kullanıldığı zaman abonelere bilgilendirme SMS’ i gönderilmektedir.
  • Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin bakiyelerinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekir.
  • Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyasından kazanılan 50 GB internet üçüncü kişilere devredilemez.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu