Türk Telekom

Türk Telekom Selfy’nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası!

Türk Telekom, Türk Telekom Selfy abonelerine özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Selfy abonelerine Sil Süpür üzerinden internet hediyesi verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, aboneleri için internet hediyesi içeren kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Türk Telekom ‘un bu seferki kampanyası Türk Telekom Selfy abonelerine yönelik olarak hazırlandı. Kampanya kapsamında Selfy abonelerine özel Sil Süpür hediyeleri verilecek.

TÜRK TELEKOM SELFY’ NİN FIRSAT PAKETLERİNE ÖZEL SİL SÜPÜR KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası, tüm Türk Telekom Selfy abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Selfy abonelerine Sil Süpür uygulaması üzerinden bedava internet hakkı verilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması üzerinden tüm Türk Telekom aboneleri her hafta bedava internet kazanmaktadır. Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası sayesinde Selfy abonelerine özel çok daha yüksek GB içeren hediyeler verilmektedir.

TÜRK TELEKOM SELFY’ NİN FIRSAT PAKETLERİNE ÖZEL SİL SÜPÜR KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle belirlenmiş Selfy tarifelerinden birisine geçmesi gerekmektedir. Belirlenen tarifeleri kullanan Türk Telekom Selfy abonelerine Sil Süpür üzerinden hediye internet kazanma hakkı verilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür tarifelerine geçerek kampanyaya dahil olan abonelere Sil Süpür oyunu üzerinden bir hafta geçerli 5 GB ve 10 GB internet hediye edilmektedir. abonelerin GB kazanması için sadece tarifeye geçmesi ve Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden Sil Süpür oyununu oynaması yeterli olacaktır.

TÜRK TELEKOM SELFY’ NİN FIRSAT PAKETLERİNE ÖZEL SİL SÜPÜR KAMPANYASI TARİFELERİ NELERDİR?

Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası tarifeleri şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Selfy Fırsat 5 Tarifesi
  • Türk Telekom Selfy Fırsat 10 Tarifesi
  • Türk Telekom Selfy Fırsat 15 Tarifesi
  • Türk Telekom Selfy Fırsat 25 Tarifesi

TÜRK TELEKOM SELFY’ NİN FIRSAT PAKETLERİNE ÖZEL SİL SÜPÜR KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası, sadece Türk Telekom Selfy abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası kapsamında belirlenen Selfy tarifelerinden birisini kullanan abonelere Sil Süpür üzerinden internet hediye edilecektir.
  • Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyasına katılan abonelere Sil Süpür oyunu üzerinden 5 GB ve 10 GB internet hediye edilecektir.
  • Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası kapsamında abonelere verilen internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyasından kazanılan 5 GB ve 10 GB internet hediyesinin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Selfy’ nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu